Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна
Чистка зубів ультразвуком
19.09.2023

Чистка зубів ультразвуком

З розвитком сучасних стоматологічних технологій і методів лікування догляд за зубами стає більш ефективним та доступним. Серед різноманітних технік і процедур гігієни ротової порожнини є ультразвукова чистка. Сьогодні вона здобула широку популярність у стоматології.

Раніше лише ручний скейлінг був варіантом очищення зубного каменю. Однак сучасні стоматологи використовують ультразвукове чищення зубів. Воно набагато легше та краще очищає зубний камінь та менш інвазивне.

Як зняти зубний камінь ультразвуком?

Зняття зубного каменю ультразвуком є однією з найефективніших і безпечних процедур для збереження здоров’я ротової порожнини. Зубний камінь сприяє розвитку пародонтиту та інших захворювань ясен та зубів. Ультразвукова чистка допомагає позбутися цих проблем і підтримувати зуби та ясна в хорошому стані. Вона також попереджає розвиток карієсу, гінгівіту. Та це обов’язкова процедура перед протезуванням (зокрема встановленням вінірів), імплантації, чи відбіленням зубів.

Процедура проходить наступним чином:

 • Лікар проводить діагностику та оцінить стан вашого ротової порожнини.
 • Під час процедури, стоматолог використовує ультразвуковий скалер для видалення зубного каменю.
 • Для видалення м’якого зубного нальоту використовується абразивна речовина, що подається через спеціальний інструмент (метод Airflow).
 • Коли зубний камінь видалений, лікар проводить процедуру полірування та ремінералізацію.
 • Після ультразвукової чистки важливо дотримуватися рекомендацій свого стоматолога та підтримувати гігієну ротової порожнини. Правильна гігієна та догляд допоможуть запобігти подальшому утворенню зубного каменю.

Зняття зубного каменю ультразвуком є безболісною і швидкою процедурою, яка допомагає зберегти зуби здоровими.

До чистки ультразвуком

Після чистки ультразвуком

Після чистки ультразвуком

Переваги ультразвуку перед ручним скейлінгом

Ультразвукове зняття зубного каменю має безперечні переваги перед ручним скейлінгом, що робить його популярним в стоматологічній практиці. Це менш інвазивний і менш шкідливий процес, ніж традиційне очищення зубів.

Серед переваг ультразвуку:

 • Швидше і ефективніше видаляє зубний камінь, особливо коли він є затверділим.
 • Із зубів знімається м’який наліт та затверділий камінь, також емаль стає світлішою та очищуються темні плями та пігментація.
 • Емаль стає гладкою, що попереджає швидкий розвиток повторного каменю, зникає неприємний запах з рота.
 • Спричиняє менше дискомфорту пацієнтам під час процедури, порівняно з ручним скейлінгом. Вібрації і потік води допомагають знизити біль і подразнення.
 • Має налаштовані параметри, які дозволяють контролювати силу і інтенсивність впливу на зуби, що зменшує ризик ушкодження. Ручний скейлінг більш травматичний і, в окремих випадках, може призвести до пошкодження зубів або емалі.
 • Весь процес займає менше часу, ніж при використанні ручних інструментів для чистки.

В залежності від діагностики та огляду ротової порожнини лікар підбирає необхідну методику та проводить процедуру.

Чи можна зняти зубний камінь в домашніх умовах?

Зняття зубного каменю в домашніх умовах можливе і є кілька популярних методів:

 • Використання спеціальних зубних щіток і пасти, які містять абразивні складники, які можуть допомогти зменшити накопичення зубного каменю. Однак ці продукти не завжди ефективні у видаленні вже утвореного каменю.
 • Використання водяного ірригатора. Він працює за допомогою струменів води, які ретельно очищають простори між зубами та в міжзубних кишенях. Однак іригатор не здатен повністю видалити вже утворений камінь.
 • Гігієнічні розчини для руйнування каменю. Проте потрібно застосовувати їх обережно, оскільки неправильне використання може призвести до пошкодження емалі та ясен.

Не зважаючи на можливість домашнього догляду за зубами, рекомендується регулярно відвідувати стоматолога для професійної ультразвукової чистки зубів.

Записатись на консультацію

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо та підберемо для вас зручний час прийому. Або зателефонуйте нам самі

Чистка зубного каменю: ціна

Ціна процедури чистки зубного каменю може варіюватися в залежності від багатьох факторів. Серед них клініка, кваліфікація фахівця, ступінь важкості, необхідність додаткових процедур та обрану методику чистки.

Клініка Сопрано пропонує найвищу якість стоматологічного обслуговування. Процедура чистки зубного каменю безболісна. Однак при виникненні дискомфорту лікар може запропонувати місцеву анестезію.

 

Cтоматологія

Ціна

Професійна чистка зубів

1750 грн

Відбілювання зубів

7500 грн

Автор: ЮСЬКІВ ХРИСТИНА

Короткий вміст
Чистка зубів ультразвуком
Назва статті
Чистка зубів ультразвуком
Опис
Раніше лише ручний скейлінг був варіантом очищення зубного каменю. Однак сучасні стоматологи використовують ультразвукове чищення зубів. Воно набагато легше та краще очищає зубний камінь та менш інвазивне.
Автор
Всі новини

Бажаєте мати здорову та красиву посмішку?

Запишіться Вже зараз на
огляд та консультацію до профільного стоматолога

 • Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор і проконсультує Вас щодо умов і вартості лікування, підбере лікаря і запише Вас на прийом
 • Консультація триватиме всього 30-40 хвилин
Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300