Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна
Імпланти Osstem – оптимальний вибір ціна-якість
23.09.2022

Імпланти Osstem – оптимальний вибір ціна-якість

Зубні імпланти Osstem – це якісні технологічні конструкції, які допомагають швидко та безпечно відновити зубний ряд. Імпланти чудово приживаються, а завдяки широкому модельному ряду серед продукції Osstem можна вибрати штучні корені для імплантації та протезування будь-якої складності. Виробник пропонує імпланти для знімних та незнімних протезів.

Про виробника Osstem

Південнокорейська компанія була заснована у 1992 році. Протягом перших 5 років робота компанії була зосереджена на вивченні зубних імплантів. До 1995 року було розроблено власну концепцію виробництва. І лише в 1997 році компанія Osstem Implant Co Ltd була офіційно зареєстрована, і у продажу з’явилися перші імплантати цього бренду.

Такий тривалий період підготовки дав свої плоди. Зубні імпланти бренду швидко стали затребуваними завдяки своїй високій якості. Сьогодні про якість продукції Osstem Implant найкраще свідчать цифри:

 • Системи для протезування Osstem представлені більш ніж у 70 країнах світу.
 • За обсягами продажів зубних імплантатів компанія займає п’яте місце у світі та перше – в Азії.
 • Компанія дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції. Завдяки багатоступінчастій системі контролю можливість браку становить 0,0003%.

За роки роботи виробник отримав велику кількість сертифікатів, включаючи Міжнародний Стандарт ISO 13485. Це підтверджує відповідність імплантатів найвищим вимогам. Про чудову якість імплантатів від Osstem Implant Co Ltd свідчать і позитивні відгуки лікарів, які займаються протезуванням та на практиці можуть оцінити всі плюси та мінуси конструкцій.

Osstem не зупиняється на досягнутому та постійно вдосконалює свою продукцію. Поліпшенням імплантатів займаються співробітники науково-дослідного центру Implant R&D Center.

Які імпланти Osstem виробляє компанія

Усі імплантати виготовлені з очищеного медичного титану Grade IV та покриті спеціальною титановою сполукою – TiO2. Це робить конструкції гіпоалергенними та повністю біосумісними. Імпланти Osstem дуже добре приживаються – відгуки пацієнтів підтверджують це, як і результати незалежних досліджень.

За даними Сеульського університету Пуданг, успішне приживання спостерігається в 98,8% випадків. Для зубних імплантатів це дуже високий показник.

Завдяки широкому модельному ряду імплантати Osstem можна використовувати у різних клінічних ситуаціях:

 • При частковій відсутності зубів у фронтальній або бічній частині верхньої та нижньої щелепи. Це означає, що з імплантатами від південнокорейського виробника можна встановлювати коронки і в зоні посмішки, і в жувальній ділянці.
 • При повній відсутності зубів. Osstem пропонує конструкції для відновлення зубного ряду різними способами.
 • При недостатній ширині кісткового ложа (області кістки, де розташовані зуби). Зазвичай це стосується передньої області нижньої щелепи.

Якщо використовується техніка імплантації “все-на-4” або “все-на-6”, виробник також пропонує штучні ясна для покращення естетики посмішки.

Лінійки зубних імплантів Osstem

Південнокорейський бренд виготовляє різні типи зубних імплантатів. Серед асортименту представлені конструкції для відновлення зубного ряду за повної та часткової відсутності зубів, для встановлення в кістку недостатньої ширини або зниженої щільності, для одномоментного протезування.

Osstem виробляє чотири серії імплантатів:

 • TS-системи. Це класичні конструкції з подвійною штопорною різьбою. Вони забезпечують високу первинну стабільність та максимально щільне прилягання абатменту. TS-системи відрізняються довжиною, шириною та покриттям. Діаметр складає від 3,5 до 5 мм. Процес зрощення з кісткою цих імплантатів прискорений на 20%.
 • MS-системи. Ці конструкції діаметром не більше 3 мм призначені для встановлення в кісткову тканину недостатньої ширини та для одномоментного протезування. Лінійка включає три серії: Narrow – для нижньої щелепи, Provisional та Denture – для одноетапного протезування. Імплант Osstem MS (відгуки це переконливо підтверджують) дозволяє виконувати протезування максимально комфортно та швидко.
 • SS-системи. У цю серію входять штучні корені з полірованою шийкою. Вони забезпечують більш надійний прямий контакт із коронкою та знижують ризик рухливості під час жування твердої їжі.
 • US-системи. Це імпланти з найвищими показниками первинного закріплення. Вони дають можливість встановлювати штучний корінь у кістку будь-якої щільності.
  Іноді до продукції Osstem відносять ET-системи зі з’єднанням у вигляді конуса Морзе. Конструкції цього типу виробляє дочірня компанія Osstem – Hiossen Implant. Імпланти забезпечують максимальну герметичність в області зічленування штучного кореня та коронки.

Види покриття імплантатів Osstem

Тип покриття безпосередньо впливає швидкість остеогенерації (інтеграції імплантату до кісткової тканини). Тому у значній мірі саме правильно підібраний тип поверхні визначає, наскільки вдало пройде установка імпланта Osstem. Виробник використовує чотири типи поверхонь:

 • SA – основний вид покриття, який найчастіше застосовується. Для створення SA-поверхні імплантат проходить піскоструменеву обробку та протравлення кислотою. Така поверхня має збільшену площу контакту з кістковою тканиною, за рахунок чого остеорегенерація відбувається швидше.
 • CA – це покращений варіант SA-покриття. Крім піскоструменевої обробки та протравлювання кислотою, титановий імплант також обробляється кальцієвим розчином. Це прискорює утворення кров’яного згустку та процес регенерації.
 • HA – ще один тип удосконаленої SA-поверхні з додатковим покриттям гідроксиапатитом. Ця речовина забезпечує прискорене утворення нової кісткової тканини.
 • BA – це комбіноване покриття, яке поєднує SA- та HA-поверхні. Він також створений для прискореної остеогенерації. Приживається Osstem імплант з BA-покриттям максимально швидко – відгуки це підтверджують.

Імплантати кожної серії можуть мати різні типи поверхонь. Завдяки такій варіативності вдається підібрати найкраще рішення для кожної клінічної ситуації.

Записатись на консультацію

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо та підберемо для вас зручний час прийому. Або зателефонуйте нам самі

Плюси та мінуси південнокорейських імплантатів

Імпланти Osstem мають свої переваги та недоліки. Мінус у протезів на їх основі відносний – це вартість, вища за середню. Але їхня ціна повністю відповідає високій якості. Розцінки залежать не тільки від типу, а й від вибраного покриття. Відновлення зубного ряду системами Osstem коштує набагато дешевше, ніж встановлення преміальних імплантатів. А показники приживлення та швидкість остеогенерації у виробів Osstem бувають навіть вищими.

З плюсів варто зазначити:

 • Прискорений остеогенез. Зрощення з кісткою відбувається протягом 6–8 тижнів. Для порівняння – інші системи «приживаються» протягом 12 тижнів.
 • Відмінне приживлення. Як показують відгуки, імплантат Osstem після встановлення у 98,8% випадків приживається без ускладнень, спеціальні дослідження також це підтверджують.
 • Широкий ортопедичний профіль. Системи південнокорейського виробництва підходять не тільки для типових, а й для складних клінічних випадків.

Для виробів Osstem встановлення може проходити в один або у два етапи. При одномоментній імплантації відразу після встановлення імпланта ставиться і тимчасовий протез. А при двоетапній імплантації між встановленням штучного кореня та протезуванням має пройти період реабілітації.

Автор: Томищ Олекса

Короткий вміст
Імпланти Osstem – оптимальний вибір ціна-якість
Назва статті
Імпланти Osstem – оптимальний вибір ціна-якість
Опис
Зубні імпланти Osstem – це якісні технологічні конструкції, які допомагають швидко та безпечно відновити зубний ряд. Імпланти чудово приживаються, а завдяки широкому модельному ряду серед продукції Osstem
Автор
Всі новини

Бажаєте мати здорову та красиву посмішку?

Запишіться Вже зараз на
огляд та консультацію до профільного стоматолога

 • Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор і проконсультує Вас щодо умов і вартості лікування, підбере лікаря і запише Вас на прийом
 • Консультація триватиме всього 30-40 хвилин
Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300