Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна
Які бувають види імплантації зубів?
05.02.2023

Які бувають види імплантації зубів?

Імплантація зубів допомагає відновити зубний ряд навіть у безнадійних, на перший погляд, випадках. Конструкції не потрібно буде змінювати згодом – їх встановлюють на все життя. Залежно від кількості рідних зубів, стану ясен та щелепи стоматологи використовують різні види імплантації. У кожної техніки є свої показання, переваги та недоліки.

Види імплантації при повній та частковій втраті зубів

Величезний плюс імплантації полягає в тому, що вона допомагає відновити і один відсутній зуб, і цілий зубний ряд. Якщо потрібно відновити один або кілька зубів, для кожної зубної одиниці використовують окремий імплант (штучний зубний корінь). У тих випадках, коли зубів немає зовсім, така методика може бути занадто травматичною. Тому імплантація беззубих щелеп проходить інакше. Є два основні способи:

 1. Імплантація All-On-4. На одну щелепу вживлюють всього 4 штучні корені. Після цього на імплантах закріплюють 10–12 коронок. Щоб точно розрахувати, куди краще встановлювати штучні корені, проводять комп’ютерне сканування та роблять 3D-модель. Такий вид імплантації зубів підходить у тому випадку, якщо втрата кісткової тканини через атрофію щелепи невелика.
 2. Імплантація All-On-6. Принцип цієї методики подібний. Лише коронки закріплюють на 6 імплантах. Завдяки тому, що імплантів 6, підвищується «стійкість» штучних зубів. Цей вид імплантації підійде у випадках, коли атрофія кістки вже достатньо виражена.

Кожен спосіб імплантації має свої показання та протипоказання, нюанси виконання. Вибрати методику, яка ідеально підходить саме вам, допоможе стоматолог.

Види імплантації за термінами виконання

В зависимости от способа установки импланта, для восстановления зуба может потребоваться несколько недель, месяцев или всего пара дней.

Класична двофазна методика

Ця техніка вважається «золотим стандартом» і підходить практично всім пацієнтам. Її виконують у два етапи. Спочатку стоматолог розрізає ясна, встановлює титановий імплант та накладає шви. Через 10–14 днів шви знімають, а потім чекають, поки штучний корінь приживеться. Поступово кісткові клітини проростають у поверхню імпланта та надійно його фіксують. Зазвичай на це потрібно 4–6 місяців.

Терміни залежать від типу, розмірів імпланта та індивідуальних особливостей організму. Коли штучний корінь прижився, на нього встановлюють коронку. Якщо кісткової тканини відростка недостатньо через атрофію, – її нарощують. Це роблять за допомогою операції, яка називається синус-ліфтинг.

Основний мінус цієї методики – дуже довга перерва між встановленням імпланту та коронки. Завдяки розвитку стоматології та появі нових різновидів імплантів класичну техніку модернізували. Так виник наступний вид імплантації зубів.

Експрес-імплантація або одноетапна техніка

Вона відмінно підходить у випадках, коли імплант ставлять відразу після видалення зуба. Його встановлюють прямо на місце кореня, не розрізаючи ясен. Це допомагає заощадити час та звести до мінімуму кількість втручань. Вже через 1-2 години пацієнт виходить з кабінету стоматолога із встановленим імплантом та коронкою.
Ця техніка імплантації підійде у таких випадках:

 • кісткової тканини достатньо для встановлення та немає ознак її атрофії;
 • немає запалення чи інфекції ясен;
 • сусідні зуби здорові.

При одноетапній імплантації можуть використовувати класичні імпланти, які складаються зі штучного кореня та коронки, і так звані моноблоки – цілісні нерозбірні конструкції.

Записатись на консультацію

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо та підберемо для вас зручний час прийому. Або зателефонуйте нам самі

Які імпланти найякісніші?

У стоматології застосовують різні види імплантів. Вони відрізняються матеріалами, розмірами, типом покриття та методом встановлення. Ми використовуємо імпланти таких виробників:

 1. Osstem (Південна Корея). Це якісні імпланти середньої цінової категорії. Вони користуються популярністю у всьому світі. Системи протезування Osstem використовують у більш ніж 70 країнах. Виробник дає гарантію на них 20 років.
 2. Alphadent (Німеччина). Імпланти категорії «стандарт» вирізняються прискореним приживленням. Гарантія на них довічна.
 3. Global D – Tekka (Франція). Імпланти категорії «преміум» відповідають міжнародним стандартам та широко застосовуються в усьому світі. Гарантія довічна.
 4. Straumann (Швейцарія). Імпланти категорії «супер-преміум». Це одні з найкращих у світі систем для протезування. Вони дуже швидко приживаються та мають мінімальний ризик відторгнення. Виробник дає на них довічну гарантію.

Якщо ви хочете повернути комфорт під час вживання їжі та красу своєї посмішки, – звертайтеся до клініки Soprano Dental House. Ми проводимо всі види імплантації та відновлюємо зуби навіть на повністю беззубих щелепах. Застосовуємо передові технології та найефективніші методи знеболювання. Встановлюємо імпланти найкращих європейських та американських виробників.

Автор: Томищ Олекса

Короткий вміст
Які бувають види імплантації зубів?
Назва статті
Які бувають види імплантації зубів?
Опис
Залежно від кількості рідних зубів, стану ясен та щелепи стоматологи використовують різні види імплантації.
Автор
Всі новини

Бажаєте мати здорову та красиву посмішку?

Запишіться Вже зараз на
огляд та консультацію до профільного стоматолога

 • Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор і проконсультує Вас щодо умов і вартості лікування, підбере лікаря і запише Вас на прийом
 • Консультація триватиме всього 30-40 хвилин
Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300