Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна
Не стати жертвою реклами: скільки реально коштує імплантація зубів
17.08.2022

Не стати жертвою реклами: скільки реально коштує імплантація зубів

Як часто вам доводилося бачити оголошення стоматологічних клінік про встановлення імплантатів за 15, 10 чи навіть 6 тисяч гривень? Здається, вигідна пропозиція. Але за фактом платити доводиться більше. Ми вирішили розібратися, скільки реально коштує імплантація, що включає та як проходить ця маніпуляція.

Поставити імплантат – не означає отримати готовий зуб

За імплантатом зараз можна звернутися майже до будь-якої стоматології, ось тільки реальну ціну вам відразу мало де скажуть. Буває й так, що за акцією вам обіцяють одну суму, а за підсумками лікування — зовсім іншу. Скільки ж реально коштує якісна та надійна імплантація?

Як пояснює Юрій Стеців стоматолог-імплантолог львівської клініки Сопрано, влаштовуючи акції та обіцяючи імплантацію за низькою ціною, часто клініки користуються незнанням пацієнтів. Виявляється, встановити імплантат і отримати повністю відновлений зуб — не те саме. По факту імплантат — це лише основа для майбутнього зуба, що вживлюється в кісткову тканину. У пропозиції на вивісці вам можуть вказати ціну самого імплантату, але лікування повністю включає кілька витратних і трудомістких етапів.

Хто проводить лікування?

За підсумком пацієнту не потрібен сам імплантат, а встановлена на нього коронка. Саме тому найголовніший лікар для пацієнта – ортопед. Він керуватиме всіма етапами лікування, щоб потім встановити коронку та завершити процес. Разом із ортопедом у команді працюють стоматолог-терапевт, пародонтолог, стоматолог-хірург.

Із чого складається імплантація?

Консультація та діагностика. Перед початком імплантації лікареві важливо зрозуміти суть проблеми, стан зубів та кісткової тканини. Зверніть увагу, що якісна консультація стоматолога не може тривати 15-20 хвилин, тривалість розгорнутої консультації не менше 1 години. За цей час лікар виявить причини відсутності зуба, збере інформацію про здоров’я пацієнта, спосіб життя — це теж важливо, оскільки безпосередньо впливає на термін служби імплантату, проведе діагностику на комп’ютерному томографі та запропонує кілька варіантів вирішення проблеми. Після цього складається комплексний план лікування, в якому відображені всі етапи та повна вартість.

Аналізи. Велику роль грає загальне здоров’я пацієнта. Наприклад, при важких випадках цукрового діабету встановлення імплантату неможливе. Тому аналізи – ще один обов’язковий етап.

Санація, лікування хворих зубів. У хорошій клініці вам не стануть проводити маніпуляцію за наявності запалень, карієсу та інших захворювань, а насамперед відправлять на лікування. Також обов’язковим стане професійне чищення зубів.

Імплантація – хірургічний етап. Тільки коли всі перераховані вище етапи будуть пройдені, можна приступати до встановлення імплантату. Але тут усе поступово.

На діагностиці лікар визначить, чи потрібне нарощування кісткової тканини. Коли зуб відсутній, кістка не отримує навантаження і поступово стоншується. Щоб встановити імплантат, може знадобитися збільшення об’єму кістки. У цьому випадку вартість імплантації буде вищою.

Якщо нарощування не потрібне, лікар відразу перейде до встановлення імплантату — основи для майбутнього зуба.

Після цього пацієнт чекає від 2 до 6 місяців, поки імплантат приживеться. Тобто навколо нього з’явиться достатня кількість кісткової тканини, щоб він не зміщувався та міг приймати на себе жувальне навантаження. Після цього хірург проведе розкриття і перевірить, наскільки добре прижився імплантат. Якщо все добре, то наступним кроком стане встановлення формувача ясен. Проходити з ним пацієнт має ще тиждень, і лише після цього хірургічний етап буде завершено.

Завершальний етап – протезування. Кінцевий результат – новий та красивий зуб – пацієнт отримає лише на цьому етапі. Лікар стоматолог-ортопед перш за все розповість про можливі види конструкції зуба, методи його кріплення та варіанти матеріалів для коронки. Наприклад, якщо це передні зуби, можна вибрати найдешевший, але максимально естетичний матеріал — цільну кераміку для коронки. Для жувальних зубів підійдуть металокерамічні коронки або міцніші коронки з діоксиду цирконію. Коли всі нюанси будуть обговорені, пацієнту мають встановити абатмент — перехідник для коронки, зняття зліпків, виготовлення коронок, їх встановлення.

Записатись на консультацію

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо та підберемо для вас зручний час прийому. Або зателефонуйте нам самі

Скільки це коштує?

За 6 чи навіть 12 тисяч гривень жодна стоматологія весь перерахований комплекс послуг не надасть. Тому, якщо ви все ж таки вирішили відгукнутися на акцію, спецпропозицію або просто низьку ціну, обов’язково уточніть, а що ж входить у вказану вартість.

У середньому вартість імплантації з першого і до останнього етапу становить не менше 32 тисяч гривень (за один зуб). На деякі статті витрат пацієнт вплинути не може. Наприклад, це стосується етапу встановлення самого імплантату. Але деякі пункти клієнт цілком може скоригувати під себе. Допустимо, вибрати менш дорогий матеріал для коронки.

Гарантія якісної імплантації

Віддаючи таку суму, пацієнт сподівається на якісний результат. Щоб отримати міцний імплантат, який прослужить багато років, оцініть, наскільки ретельно в клініці готуються до маніпуляції. Якщо хоч один із названих вище етапів не входить у ваше лікування, це привід замислитись. Трапляються випадки, коли імплантати зовсім не приживаються. На всю світову практику таких лише 3%, але все ж таки вони є. За словами фахівців, добрий результат при імплантації залежить і від пацієнта, і від лікаря.

«Імплантат потрібно доглядати навіть більше, ніж за своїми зубами. Якщо пацієнт не приділяє належної уваги, може швидко втратити новий зуб. А якщо всі правила гігієни ротової порожнини дотримуються, проводяться регулярні перевірки у стоматолога, раз на півроку проводиться професійне чищення зубів, то імплантат може служити дуже довго. Також пацієнт зобов’язаний дотримуватися рекомендацій, виданих відразу після установки, – пити абсолютно всі виписані ліки, не вживати міцне спиртне, уникати сауни, басейну і так далі», – каже Олекса Томищ, лікар-хірург стоматології Сопрано, Голова Львівського осередку асоціації імплантологів України.

Зверніть увагу на імплантати, із якими працює клініка. Вибирайте системи, що існують на ринку не менше 10-15 років. Такі компанії вкладаються у дослідження, постійно покращують системи імплантації, гарантують високу якість. Це європейські компанії Straumann (Швейцарія), Nobel (Німеччина), Osstem (Корея). Якщо проводити аналогію з ринком автомобілів, то продукцію цих компаній можна порівняти з Mercedes.

Імплантація – це боляче?

Ще одне питання, яке постає перед пацієнтами: наскільки болюча імплантація? Сучасні методи лікування та анестезії допомагають зробити імплантацію досить комфортною процедурою, запевняють фахівці. Однак у випадках дентофобії (страх перед стоматологами) або при необхідності встановлення одразу великої кількості імплантатів процес може затягнутися. У таких ситуаціях можна звернутися по імплантацію в умовах наркозу. Таку послугу у Львові надає клініка Сопрано. Плюс загального наркозу в тому, що пацієнт не нервує, економить час, ставлячи всі імплантати за раз, та й реабілітація проходить м’якше.

Імплантація під наркозом — це менший травматизм для пацієнта, менше стресу, коротші терміни реабілітації — людина швидше відновлюється та повертається до своїх повсякденних справ. Для операції під наркозом пацієнт здає додаткові аналізи та консультується з анестезіологом. Під час лікування уві сні з пацієнтом працює ціла бригада лікарів. Анестезіолог контролює всі життєво важливі функції організму. Стоматологи проводять лікування — терапевт лікує зуби та проводить проф. очищення, хірург встановлює імпланти.

Отже, імплантація зубів — це складна та багатоетапна процедура, що складається з цілого комплексу лікувальних маніпуляцій та діагностичних процедур. Її кінцева вартість завжди відрізнятиметься у різних пацієнтів залежно від індивідуального плану лікування, але якісна послуга ніяк не може бути дешевою.

Автор: Томищ Олекса

Короткий вміст
Не стати жертвою реклами: скільки реально коштує імплантація зубів
Назва статті
Не стати жертвою реклами: скільки реально коштує імплантація зубів
Опис
Як часто вам доводилося бачити оголошення стоматологічних клінік про встановлення імплантатів за 15, 10 чи навіть 6 тисяч гривень? Здається, вигідна пропозиція. Але за фактом платити доводиться більше.
Автор
Всі новини

Бажаєте мати здорову та красиву посмішку?

Запишіться Вже зараз на
огляд та консультацію до профільного стоматолога

  • Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор і проконсультує Вас щодо умов і вартості лікування, підбере лікаря і запише Вас на прийом
  • Консультація триватиме всього 30-40 хвилин
Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300