Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна
Головачов Павло

Головачов Павло

Лікування кореневих каналів, реставрація та професійна гігієна сучасними методами. Пацієнти Павла отримують посмішку гарнішу, ніж у Монатіка.

Лікар, з яким відчуваєш себе кормфортно

 • 01

  Роби все так, ніби в кріслі сидиш ти

  Павло знає, що у пацієнта може бути тисяча страхів чи сумнівів. Для нього дуже важливий ваш психологічний стан під час прийому. Тому він легко знаходить підхід до кожного. Вміє і вчасно пожартувати, і швидко відповісти на хвилюючі питання.

 • 02

  Любов до вічного

  Не дивлячись на світовий тренд переходу в онлайн, Павло обожнює плівкові фотографії. Адже роблячи знімок, ти ніби пишеш картину в якій фіксуєш ту саму мить тут і зараз.

 • 03

  Спокій під час бурі

  В стоматологічному кріслі Павла навіть найбільш знервований пацієнт заспокоюється. Йому довіряють лікування в найскладніших випадках і завжди все проходить на вищому рівні. Виваженості та винахідливості Павла підкорюється навіть стоматологічний мікроскоп

Profile image

Досвідчений лікар

 • Icon

  Лікування кореневих каналів

  В 4 з 5 випадків успіх лікування зубних каналів залежить від кваліфікації та досвіду лікаря. Стоматолог повинен точно знати анатомічні особливості кожного кореневого каналу, враховувати індивідуальні особливості будови зубів.

 • Icon

  Реставрація зубів

  Задача стоматолога – зберегти вашу посмішку в первинному вигляді, з чим Павло успішно справляється.

 • Icon

  Професійна гігієна

  Зазвичай, до Павла приходять всією сім'єю на гігієну. Так можна надовго зберегти свої зуби та уникнути додаткових витрат.

Image

Павло – лікар, який постійно підвищує свою кваліфікацію

2017-2021

Харківський національний медичний університет

2013

Семінар "Загрозливі для життя стани, що можуть виникнути в кабінеті стоматолога. Причини, попередження, невідкладні дії"

2021

Майстер-клас "Паталогія слизової оболонки порожнини рота"

2021

Курс "Мікроендодонтія. Успішність повторного ендодонтичного лікування"

Profile image

Sertificate
Sertificate
Sertificate
Sertificate
Sertificate
Результати

Приклади робіт Павла

До Після Гігієна
demo img demo img
До Після Чистка зубів
demo img demo img
До Після Гігієна
demo img demo img
До Після Чистка зубів
demo img demo img

Не вірите, що лікування зубів може бути безболісним та комфортним?

Тоді запрошуємо на прийом до Павла. З ним лікування та гігієна проходить настільки комфортно, що хочеться порекомендувати його близьким.

 • делікатний та уважний підхід
 • гарантія результату
 • в 4 з 5 випадків збереже ваші зуби
Image


Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300