Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна Послуги Естетична стоматологія
Послуга

Естетична стоматологія

Отримайте консультацію за телефоном

Естетична стоматологія у Львові - це Soprano Dental

Посмішка – один з елементів, що формує перше враження про вас. На жаль, мало-хто може похизуватись красивими від природи зубами, та й з віком неупинно відбуваються зміни: з’являються темні плями, тріщини, відколи… За усунення подібних недоліків відповідає естетична стоматологія. Спеціалісти в даній сфері є в клініці Soprano. Приходьте до нас, якщо:

 • вам не подобається відтінок ваших зубів;
 • ваші пломби занадто помітні;
 • ви незадоволенні розміщенням, формою чи розміром своїх зубів;
 • у вас широкі проміжки між зубами;
 • на зубах з’явились сколи.

Ми проведемо процедуру безболісно і забезпечимо надійний результат.

Призначення естетичної стоматології

Естетична стоматологія – комплекс заходів, спрямованих на покращення зовнішнього вигляду зубів і створення привабливої посмішки. Її головним призначенням є усунення різноманітних дефектів. Також вона усуває проблеми, що виникають з бігом часу. Даний напрям стоматології може включати в себе:

 • відбілювання зубів;
 • нарощування відколів і усунення тріщин;
 • виправлення форми зубів;
 • нарощення зубів.

Проведення згаданих процедур вимагає від лікаря не тільки знань і майстерності, а й таланту художника, скульптора і навіть ювеліра. Адже стоматологу потрібно підібрати з безлічі відтінків одного кольору той, що підійде саме вам, змайструвати ідеальну конструкцію зуба і зробити її бездоганною.

Естетична стоматологія використовує методи, що дозволяють відновити зуби так, щоб вони нічим не відрізнялися від справжніх. При цьому не повинно бути слідів стоматологічного втручання. Пріоритетним напрямком нашої роботи є максимальне збереження здорових зубних тканин.

Сучасна стоматологія допомагає не просто створювати ідеальну посмішку, але і привертати до неї увагу, відтіняти її за допомогою спеціальних прикрас. Останнім часом популярними стали скайси. Це тонкі плоскі прикраси для зубів у вигляді страз. Їх виготовляють з дорогоцінних металів різної форми. Такі прикраси безпечні для емалі зуба і при бажанні можуть бути видалені.

Як ми робимо вашу посмішку привабливішою?

Фахівці стоматологічної клініки Soprano працюють за медичним протоколом, дотримання якого гарантує якісне лікування. Щоб зробити вашу посмішку ідеальною, ми використовуємо:

Завдяки прагненню до застосування передових стоматологічних методик ми домагаємося послідовних результатів. В процесі роботи наші спеціалісти звертають увагу на гармонію лінії посмішки і змикання зубів, на відтворення правильної анатомічної форми зубів. Для відновлення деформованої ділянки ми використовуємо матеріали, які мають високу зносостійкість і не виділяються на тлі зуба.

Спеціалісти клініки Soprano використовують як терапевтичні, так і ортопедичні методи відновлення зубів. Перші полягають у використанні пломбувальних матеріалів, а другі передбачають застосування коронок та імплантації. Завдяки розвитку технологій можна досягти будь-якого бажаного результату, незалежно від початкового стану зубів. Від потемніння, відколів і щілин вас врятує реставрація зубів. Пломбувальні матеріали нового покоління і ювелірна техніка роботи, якою володіють наші стоматологи, уможливлюють навіть найскладнішу реставрацію.

У нашій клініці ви зможете отримати детальну консультацію, професійну допомогу та поради щодо подальшого догляду за зубами. А головне, забудете про будь-які комплекси, пов’язані з посмішкою.

Результати

Результати до і після

До Після Відбілювання
demo img demo img
До Після Професійна чистка зубів
demo img demo img
До Після Професійна гігієна
demo img demo img
До Після Вініри
demo img demo img
До Після Вініри
demo img demo img
До Після Композитна реставрація
demo img demo img

Естетична стоматологія ціна

 • Керамічний вінір економ

  10000 грн
 • Керамічний вінір стандарт

  15000 грн
 • Керамічний вінір преміум

  20000 грн
 • Безметалева коронка економ

  9500 грн
 • Цирконієва коронка економ

  9500 грн
 • Цирконієва коронка стандарт

  12300 грн
 • Цирконієва коронка преміум

  20000 грн
 • Відбілювання зубів

  7500 грн
 • Професійна гігієна ротової порожнини

  1750 грн

Отримати консультацію

Запишіться Вже зараз на безкоштовний
огляд та консультацію

 • Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор і проконсультує Вас з умовами і вартості лікування, підбере лікаря і запише Вас на прийом;
 • Консультація триватиме всього 30-40 хвилин.
Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300