Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 9:00-20:00

Сб-Нед 10:00-16:00

Головна
Художня реставрація зубів
Естетична стоматологія

Художня реставрація зубів

Мрієте не тільки про здорові зуби, але і про бездоганну посмішку? - Художня реставрація зубів

На жаль, далеко не всі можуть похвалитись рівними і білими зубами. Саме тому, художня реставрація зубів стає сьогодні все більш популярною послугою.

У чому ж полягає суть даної процедури?

У стоматології терміном «реставрація» позначається технологія відновлення зруйнованого зуба, шляхом імітації зубних тканин різними штучними матеріалами. Відновити таким способом можна сколення, форму зубів, тріщину зубів, змінити колір на більш світлий. Для виконання такої роботи недостатньо бути просто хорошим стоматологом, потрібно ще мати певний талант і художнє чуття.

Художня реставрація зубів застосовується в наступних випадках:

  • зміна кольору, розміру або форми зуба;
  • ліквідація діастеми (щілину між зубами);
  • усунення тріщин;
  • виправлення розташування зуба в зубному ряду.

Процедура художньої реставрації зуба передбачає виконання роботи відразу в ротовій порожнині пацієнта, з використанням спеціальних фотополімерних композитів - штучних аналогів тканин зуба. Стоматолог наносить шар за шаром композитний матеріал різних відтінків і засвічує його фотополімерною стоматологічною лампою. Результатом таких маніпуляцій є створення точної копії природного зуба.

За бажанням клієнта можна провести коригування кольору і контура зуба. Проводиться така реставрація, як правило, в одне відвідування.

Більше про художню реставрацію розкажуть наші лікарі, вислухавши Ваші побажання і попередньо оцінивши стан зубів.

Отримати консультацію

Запишіться Вже зараз на безкоштовний
огляд та консультацію

  • Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор і проконсультує Вас з умовами і вартості лікування, підбере лікаря і запише Вас на прийом;
  • Консультація триватиме всього 30-40 хвилин.
Image