Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна Послуги Дитяча стоматологія
Послуга

Лікуємо дитячі зуби обережно, лагідно та без болю

У нас є все для комфортного лікування вашої дитини, щоб похід до стоматолога був веселим челенджем

 • Лікуємо пацієнтів віком від 1 до 16 років
 • Досвідчені дитячі стоматологи
 • Безпечні та безболісні методи лікування

Отримайте консультацію за телефоном

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Відвідуйте дитячу стоматологію не менше 3 разів на рік!

Захворювання порожнини рота, не вилікувані в дитинстві, можуть залишитися на все життя. На це є ряд причин:

 • тонка, в порівнянні з постійними, емаль молочних зубів більш схильна до виникнення карієсу;
 • залишений без належного лікування карієс у дітей в майбутньому в 99% випадків призводить до карієсу постійних зубів;
 • якщо дитина через карієс завчасно втрачає молочний зуб, порушується правильний розвиток щелепи і ріст постійних зубів;
 • викривлені дитячі зуби – це неправильний прикус в підлітковому віці.

Стоматологічні захворювання у дітей протікають інакше, ніж у дорослих. При цьому дитячий стоматолог враховує взаємозв'язок із загальними захворюваннями, а також процесами росту і розвитку дитини.

Важливо звертатися до дитячого стоматолога з раннього віку, навіть якщо ніщо не турбує. Лікар оцінить, чи правильно розвивається зубощелепна система маленького пацієнта. При необхідності вчасно скоректує розвиток зубів і щелепи. Лікування в дитячому віці проходить ефективніше і простіше, так як кісткова тканина ще зберігає пластичність.

Порада! Відвідати дитячого стоматолога слід одразу після прорізування зубів. Лікар проведе огляд – перевірить, чи правильно ростуть зуби, чи немає проблем з яснами, вуздечкою язика і губи. Після пробного візиту необхідно регулярно приводити малюка на профілактичні огляди.

Від того, як сформуються зуби у дитини, буде залежати прикус, дикція і майбутнє здоров'я всієї порожнини рота, тому важливо не упустити можливі симптоми і виправити вроджені чи набуті дефекти. Подбайте про правильний прикус дитини зараз, і тоді в майбутньому ваш малюк уникне лікування брекетами.

Як буде відбуватись прийом Вашої дитини в стоматології Сопрано?

 1. Знайомство з лікарем у стоматологічному кабінеті
 2. Первинний огляд та консультація у лікаря з рекомендаціями
 3. У разі необхідності, лікуємо запалення
 4. Якщо спостерігається скупчення залишків їжі між зубами, проводимо герметизацію фісур
 5. При перших ознаках карієсу виконуємо процедуру фторування зубів
 6. Якщо є покази, видаляємо молочні зуби
 7. Надаємо консультацію лікаря-ортодонта
 8. За необхідності, виготовляємо та встановлюємо систему вирівнювання зубів
Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Чому ви можете довірить здоров’я своєї дитини нашим спеціалістам?

Дитячий стоматолог – це лікар, якому відомі особливості дитячої анатомії та який знає, як запобігти стоматологічним захворюванням. Крім професійних знань, кожен дитячий стоматолог є психологом, який створює всі умови, щоб налагодити взаєморозуміння з дитиною (навіть якщо асистентам доведеться танцювати).

Наша клініка пропонує наступні послуги:

 • діагностика та лікування захворювань молочних і корінних зубів;
 • виправлення дефектів розвитку зубів;
 • хірургічне втручання в складних випадках;
 • протезування зубів.

Стоматологи клініки Soprano – фахівці в адаптації дітей. Ми намагаємося знайти підхід до кожного малюка, навіть дуже наляканого. Щоб досягати кращих результатів, наші спеціалісти вивчають досвід закордонних колег, використовують новітні розробки в сфері дитячої медицини. Щоб виключити психологічні травми і страх перед зубним лікарем, ми вивчаємо методики в галузі дитячої психології. Ми ретельно підходимо до вибору дитячих ліків і матеріалів.

Якщо дитина ніколи не була у стоматолога чи боїться лікувати зуби, то запишіться на прийом в Soprano. Наші фахівці досконало володіють психологічними навичками роботи з дітьми. Лікар не повідомляє подробиці процедури, а просто зацікавлює малюка, дає зрозуміти, що нічого страшного не відбудеться.

Команда клініки зробить все, щоб малюки забули про страх і сльози в кабінеті стоматолога і порадували своїх батьків здоровими сяючими посмішками.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Потурбуйтеся про дитячі зубки змалечку

Розпочинати відвідувати стоматолога для профілактики потрібно у віці від 1 року. Саме в цьому віці часто виникає “пляшковий карієс”, який розвивається внаслідок тривалого годування молоком з пляшечки. Запущений карієс у дітей може спричинити руйнування молочних зубів, хронічні запальні процеси у ротовій порожнині, дискомфорт під час вживання їжі.

Profile image

Марта Угрин

Терапевтична стоматологія, ендодонтія

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Чому нам довіряють діти та їхні батьки

 • Знайомство з лікарем та процедурами відбувається в ігровій формі (адаптація)
 • Лікарі з досвідом понад 10 років
 • Застосовуємо матеріали, які не шкодять емалі та безпечні для дітей
 • Лікування проводиться з урахуванням вікових та характерних особливостей дитини
 • Проводимо всебічну діагностику ще до початку лікування
 • Виготовляємо системи для вирівнювання зубів індивідуально до потреб маленького пацієнта
 • Надаємо якісне лікування та рекомендації для профілактики захворювань ротової порожнини та проблем з зубами

Відповіді на найчастіші питання від батьків

Як підготувати дитину до відвідування стоматолога?

Під час першого візиту відбувається знайомство з лікарем, клінікою, в ігровій формі показуємо, як проходять процедури. Чудово, якщо батьки попередньо також пояснять дитині у доброзичливій та позитивній манері, що догляд за зубами - це зовсім не страшно та не боляче.

Коли можна видаляти зуби мудрості у дітей?

Консультацію з цього питання надасть лікар після огляду. Загальна рекомендція така: бажано видалити зуби мудрості у віці до 14-16 років: поки корені зубів ще не сформовані.

У дитини довго хитається молочний зуб, але не випадає. Що робити?

Тимчасові зуби можуть заважати прорізуванню постійних, також це може призводити до викривлення зубного ряду. Тому з початком зміни молочних зубів на постійні варто відвідати дитячого стоматолога. Особливо, якщо процес зміни зубів викликає у дитини дискомфорт чи біль.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Давайте ми проконсультуємо
Відгуки

Про нас говорять

Любовь Боруцька - стоматологія Soprano
Любовь Боруцька

Ростислав Володимирович дуже оперативно видалив усі чотири 8-ки, цю процедуру мало хто вважає приємною, так от це було на стільки приємно, на скільки...

Haber Ivan - стоматологія Soprano
Haber Ivan

Три роки тому мені видалили кутовий зуб. Після цього з'явився дискомфорт, коли вживав їжу та й взагалі були неприємні відчуття. Щоб вставити зуб, я почав...

Степан Шельвах - стоматологія Soprano
Степан Шельвах

Дякую чудовому високопрофесійному колективу за максимально якісно і вчасно надані послуги з "порятунку" , в прямому сенсі, моїх зубів...

Спробуйте на собі наш особливий підхід до Вашої дитини

Запишіться на консультацію до дитячого стоматолога. Консультація триватиме лише 30-40 хвилин

Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300