Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Дитяча стоматологія

Герметизація фісур

Отримайте консультацію за телефоном

Герметизацію проводять дітям і дорослим. Для запечатування стоматолог використовує рідкотекучий матеріал на основі композитних смол. Матеріал твердне під променями лампи для полімеризації.

Рентген при проведенні герметизації фісур у дорослих обов'язковий. Фіссури зовні пігментовані і знаходяться під відкладеннями нальоту і бактерій, тому оцінити ступінь глибини або пошкодження на око неможливо. Якщо карієс почав проникати в зуб, то перед герметизацією зуб необхідно пролікувати. У разі розкриття і очищення зубів від карієсу, застосовують герметизацію по відкритому типу. Якщо ураження карієсом немає, використовується закритий метод.

Як проводять герметизацію фісур?

Герметизацію у дітей проводять за таким планом:

  1. Зуби очищають від нальоту і підсушують.
  2. Лікар обробляє поверхню зуба протравлюючим гелем, потім промиває водою.
  3. Заповнює фісуру рідким герметиком.
  4. Проводиться засвічування матеріалу фотополімерною лампою.
  5. Видаляються надлишки і проводиться полірування.

Герметизація фісур у дітей проходить швидко і безболісно.

Як правило, процедура герметизації фісур недорога. Але при цьому вона є дуже ефективним засобом захисту від карієсу. В майбутньому одинична трата грошей на захист заощадить вам немало коштів на лікуванні карієсу.

Після герметизації зуб залишається захищеним від 3-х до 10 років. Це - один з найменш травматичних і безболісних способів профілактики карієсу, що проводиться стоматологами.

Отримати консультацію

Запишіться Вже зараз на безкоштовний
огляд та консультацію

  • Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор і проконсультує Вас з умовами і вартості лікування, підбере лікаря і запише Вас на прийом;
  • Консультація триватиме всього 30-40 хвилин.
Image