Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Імплантація зубів

All-On-4 Все на 4 імплантах

Нові зуби "під ключ" за 1 день. Відновіть усі зуби та поверніть собі можливість повноцінно посміхатися та їсти улюблену їжу

 • використовуємо хірургічні шаблони, що знижують до мінімуму травматичність операції
 • імпланти провідних світових брендів Ostem, Straumann, Neodent
 • 99,2% гарантія приживання імплантів
 • використовуємо томограф Acteon, що дозволяє ретельно провести діагностику
 • контроль процесу приживання на всіх етапах проведення та 10 днів після

Отримайте консультацію за телефоном

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

У 80% випадках достатньо всього 4 імпланти на одну щелепу

Суть лікування за протоколом all-on-4 – встановлення всього 4 імплантів на кожній щелепі. За традиційною технологією імпланти встановлюють на місце кожного зуба.

Класична імплантація виходить дорогою, тому що в більшості випадків потрібно проводити кісткову пластику. При імплантації all-on-4 для протезування щелепи лікар встановлює 4 гвинти. Два в передній щелепний відділ, а 2 у жувальний. Це дозволяє обійти пластику, навіть за недостатності кісткової тканини та провести імплантацію за 1 прийом.

Переваги імплантації All-On-4

 • Icon
  Надійність

  Використовуємо один із найбільш досліджуваних протоколів для імплантації зубів. Від компанії Straumann пацієнти отримують довічну гарантію та впевненість, що тепер зуби будуть в порядку.

 • Icon
  Швидкість

  У день операції чи через 3-7 діб встановлюють тимчасовий протез. Ви можете красиво посміхатися, розмовляти та їсти нетверду їжу практично відразу.

 • Icon
  Безпека

  У разі дефіциту кісткової тканини можна обійтися без пластики та нарощування. Імпланти фіксують під кутом, що дозволяє не торкатися гайморових пазух.

Етапи імплантації All-on-4
Tab image
Огляд

На першому огляді стоматолог вивчає клінічну картину, оглядає ротову порожнину, стан зубів і кісток. За наявності запалень чи низки захворювань – стоматолог призначає лікування. Якщо ж захворювань немає, лікар озвучує терміни та методи імплантації, що рекомендуються.

Tab image
Діагностика

Комп'ютерна томографія дозволяє ретельно визначити:

 • структуру та стан кістки;
 • гайморові пазухи та їх місцезнаходження з точністю до міліметра;
 • приховані патології.

Обов'язковий етап – діагностика скронево-щелепного суглоба. Це допомагає грамотно виготовити незнімний протез, щоб розподілити навантаження між суглобами та виправити патологію прикусу. За відсутності протипоказань до імплантації All-on-4 лікар готує план лікування.

Tab image
Підготовчий етап

На комп'ютерній програмі лікар готується до операції, щоб унеможливити ризик помилок. Хірург створює візуалізацію майбутньої щелепи та прототип конструкції. З точністю до міліметра він вибирає місця для встановлення імплантів. Наступний етап підготовки – санація ротової порожнини. Ретельним чищенням стоматолог видаляє наліт, камінь, а також лікує запалення.

Tab image
Хірургічний етап

У рамках однієї процедури пацієнту видаляють зуби, що залишилися, і відразу встановлюють 4 імпланти. Операцію проводять під анестезією або уві сні (за бажанням пацієнта), приблизно за 1,5 години. 3D моделювання дозволяє встановити імпланти в точно підібране місце кісткової тканини. Тоді відновлення відбувається легше і швидше.

Tab image
Ортопедичний етап

Лікар встановлює мульти-юніт абатмент на титанові імплантати. І лише тоді знімає зліпок та створює майбутню ортопедичну конструкцію.

Новий протез ставлять відразу або в день операції, або протягом 3-7 діб. Лікар складає рекомендації щодо догляду за тимчасовим протезом, розповідає про обмеження на період адаптації та визначає дату контрольного прийому. Протягом шести місяців імпланти повністю приживаються. Після цього можна встановити постійний протез.

Tab image
Контрольні огляди

Лікар призначає дати оглядів, у яких вивчає стан м'яких тканин, виключає запальні процеси чи ускладнення. Якщо потрібно, проводить перебазування протезу, щоб покращити його функціональність.

Протипоказання до імплантації All-On-4
Протипоказання можуть бути тимчасовими та абсолютними.
Tab image
Тимчасові

При тимчасових протипоказаннях лікар призначить час лікування після зміни ситуації.

 1. Період реабілітації після інфаркту або інсульту.
 2. Вагітність або лактація.
 3. Гостра фаза інфекційних захворювань.
 4. Дефекти прикусу, які потребують виправлення.
 5. Терапія бісфосфонатами при лікуванні остеопорозу.
 6. Цукровий діабет.
Tab image
Абсолютні

При абсолютних протипоказаннях імплантацію проводити не можна.

 1. Активна фаза лікування онкології.
 2. Туберкульоз (у відкритій формі).
 3. Патології імунної системи.

Що таке атрофія простими словами?

У процесі жування на щелепу постійно тисне їжа. Це тримає кістку "в тонусі" і зберігає потрібний об'єм та щільність. Але навіть при втраті одного зуба тиск на кістку зменшується або розподіляється неправильно. Так запускається процес атрофії. Об'єм кістки постійно зменшується, через що вставити імпланти стає складно. Для цього проводять синус-ліфтинг або нарощують кісткову тканину.
Profile image

Стасула Павло

хірург-імплантолог

3 види гарантій на імплантацію в клініці Сопрано

 • Icon
  Довічна гарантія від виробника

  Виробники пропонують безстрокову гарантію на свої конструкції.

 • Icon
  Гарантія приживлення імпланту

  Приживлення відбувається у 99,2% випадках зі 100. Імплантолог проводить ретельну діагностику та підбір імплантів, щоб операція пройшла успішно.

 • Icon
  Гарантія безпеки

  Працюємо лише за міжнародними протоколами. Використовуємо цифрове обладнання та виключаємо неточності.

Протезування All-on-4: які коронки обрати?

Якщо вибрати коронки за естетичними чинниками, максимально природно виглядає безметалевий варіант з діоксиду цирконію. Вони не фарбуються при їжі, гіпоалергенні. Металокераміка більше підходить для жувальних зубів і витримує навантаження при пережовуванні твердих продуктів.
Profile image

Олекса Томищ

хірург-імплантолог

Альтернативи імплантації All-On-4
Tab image
All-on-6

Застосовується, коли у пацієнта діагностували сильну атрофію

У деяких випадках проведення імплантації за методом All-On-4 протипоказано, тому що не вистачає надійної опори. Тоді лікар вдається до протоколу All-on-6. Як правило, його використовують для пацієнтів із сильною атрофією кісткової тканини, гіпертонусом жувальних м'язів, пародонтитом та пародонтозом. Цей метод дозволяє встановити на штучне коріння протези з 14 коронками, а не з 12.

Tab image
Класична імплантація

Надійний спосіб відновлення зубів із максимальними показниками ефективності

Цей протокол лікування відрізняється від імплантації "все на 4-х" терміном і тривалістю лікування. Його використовують, коли кістковій тканині для лікування за методикою "все на 4-х" або "все на 6-ти" недостатньо. При класичній двоетапній імплантації з відстроченим навантаженням процедура проходить протягом 1 року. У цей термін включається час нарощування кісткової тканини та інтеграція імплантатів після встановлення.

Чи ефективна імплантація "на 4-х"?

Імплантація на 4-х – один з найбільш бюджетних і результативних способів швидко відновити весь зубний ряд. Успіх операції залежить від злагоджених дій стоматолога та пацієнта. Лікар проводить ретельну діагностику, комп'ютерне дослідження, проводить санацію та лікування, а також підбирає надійний метод імплантації. Пацієнту ж важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря до, під час і після операції. У таких випадках я гарантую 99,2% приживання.
Profile image

Відєєв Володимир

ортопед

Догляд за зубами після імплантації All-on-4

Максимально дбайливий і м'який догляд

Зуби бажано чистити легко, без натискань, м'якою щіткою (Soft або UltraSoft). Рекомендують обирати пасту без фтору, кальцію та абразивних речовин. Бажано використовувати іригатор. Він видаляє наліт, допомагає тримати в тонусі ясна. 1 раз на півроку рекомендують проходити професійний огляд.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Як дізнатись ціну імплантації?

Дізнайтесь точну ціну імплантації на діагностичному прийомі. Лікар визначить обсяг попередньої роботи (лікування запалень, карієсу зубів, санація ротової порожнини), кількість зубів, які потрібно видалити, вартість системи імплантів та її встановлення. Усі послуги, гарантійні зобов'язання та етапи фіксуємо у договорі і вони не піддаються змінам. Щоб точно визначити вашу клінічну картину, розрахувати обсяг послуг та цін на них – запишіться на діагностику.

Фото зубного импланта

Ціни на імпланти у Львові

 • Імплант від Osstem (Корея)

  Економ варіант з гарантією 20 років

  390 євро
 • Імплант від NeoDent (Німеччина)

  Стандартний варіант з пожиттєвою гарантією

  480 євро
 • Імплант від Global D - Tekka (Франція)

  Преміум варіант з пожиттєвою гарантією

  580 євро
 • Імплант від Straumann (Швейцарія)

  Супер-преміум варіант з пожиттєвою гарантією

  670 євро
 • Імплант від Straumann BLX (Швейцарія)

  930 євро

Часті питання про імплантацію на 4-х

Чи боляче проводити імплантацію?

Операцію проводять під анестезією або уві сні. Ви відчуватимете, що лікар щось робить у ротовій порожнині. Але болю відчувати не будете. Імпланти встановлюють у щелепну кістку, яка не має нервових закінчень. Вона легко знеболюється.Чи потрібно якось готуватися до операції?

Ні, спеціальної підготовки не потрібне. Є кілька обмежень лише за 4-5 годин до операції. Про них розповість лікар.

Чи призначає лікар антибіотики?

У ряді випадків – так. Наприклад, якщо лікування проводять за одномоментним протоколом або коли у пацієнта виявлений пародонтит. Дози призначають мінімально потрібні.

У мене цукровий діабет. Чи можна проводити імплантацію?

Так, якщо у вас контрольований цукровий діабет. У такому разі лікар призначає аналіз на глікований гемоглобін. У результаті менше 6% імплантацію проводять без обмежень.

Які вікові обмеження щодо імплантації?

Вікових обмежень немає. У нас були пацієнти та старше 70 років.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Давайте ми проконсультуємо
Швидка імплантація лише за 1 день
Запишіться на індивідуальну консультацію до лікаря-імплантолога

Прийом триває 60 хвилин і включає

 • візуальний та інструментальний огляд ротової порожнини, стан зубів та ясен;
 • КТ для визначення захворювань, протипоказань, обсяг та стан кісткової тканини;
 • складання плану лікування та індивідуальний підбір імплантів: від встановлення до протезування.
Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300