Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 9:00-20:00

Сб-Нед 10:00-16:00

Головна
Імплантація беззубих щелеп
Імплантація зубів

Імплантація беззубих щелеп – сучасна стоматологічна методика реконструкції зубного ряду. Швидке ефективне вирішення функціональної та естетичної проблеми у разі повної адентії. Не потребує остеопластики, дозволяє з мінімальними зусиллями та максимальним комфортом протезувати всі зуби всього за 1 день. Виконується двома способами – All-on-4 (всі на 4-х) та All-on-6 (всі на 6-ти).

Імплантація беззубих щелеп: показання

Протезування на 4-х і на 6-ти опорах (імплантах) актуальне за абсолютної відсутності зубів на верхній чи нижній щелепі або обох одночасно. Зазвичай це проблема людей старшого віку, хоча нерідко повна адентія трапляється у молодих пацієнтів з різних причин. Раніше проблема вирішувалася за допомогою акрилових знімних протезів. Недоліками цих конструкцій були:

 • Болючість при експлуатації.
 • Погана фіксація, недовговічність.
 • Атрофія кісткової тканини.
 • Недостатня естетика.
 • Потреба у корекції та перебазуванні.

Імплантація беззубих щелеп за передовими методиками All-on-6 і All-on-4 усунула ці недоліки. Протезування може проводитися в умовах дефіциту кістки та дозволяє за один візит відновити 10-12 зубів на одній щелепі.

Імплантація беззубих щелеп: види

Негайне навантаження щелеп дає більші можливості стоматологу-імплантологу. Методика передбачає фіксацію протезу на 4-х (6-ти) стрижнях, встановлених під певним кутом у певних позиціях. Площа зіткнення імпланта і кісткової тканини при такому розташуванні значно збільшується, що дозволяє рівномірно розподіляти жувальне навантаження.

«Усі на 4-х»

Два металеві корені встановлюють строго вертикально в передньому відділі щелепи, два інших – з боків щелепи під нахилом 45⁰. Це забезпечує стабільність та надійність конструкції, та відмінний естетичний результат.

«Усі на 6-ти»

Виконується за тим же принципом, тільки кріплення протезної конструкції проводиться на 6 стрижнях. З боків додається ще по одному імпланту. Кут нахилу дистальних опор визначається індивідуально, виходячи з розмірів щелепи та щільності кісткової тканини пацієнта. Це дозволяє надійніше закріпити конструкцію, забезпечити рівномірний розподіл навантаження та мінімізувати ризик відторгнення.

Імплантація беззубих щелеп за технологією All-on-4 і All-on-6 – можливість відновити зубний ряд при вираженій резорбції кістки, генералізованому пародонтиті, пародонтозі та остеопорозі. Популярна, клінічно перевірена, прогнозована методика протезування за повної адентії. Переваги:

 • Одноетапність, простота установки.
 • Мінімальна травматичність.
 • Відсутність потреби в остеопластиці.
 • Надійність, тривалий термін експлуатації.
 • Економічніше за класичний варіант протезування.

Отримати консультацію

Запишіться Вже зараз на безкоштовний
огляд та консультацію

 • Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор і проконсультує Вас з умовами і вартості лікування, підбере лікаря і запише Вас на прийом;
 • Консультація триватиме всього 30-40 хвилин.
Image