Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна
Імплантація беззубих щелеп
Імплантація зубів

Незнімні зубні протези у Львові

Ми готові допомогти пацієнтам із:

 • беззубою нижньою або верхньою щелепою при атрофії кісткової тканини легкого та середнього ступеня
 • відсутністю всіх зубів
 • великою кількістю зруйнованих зубів, які не піддаються лікуванню
 • протипоказаннями до кісткової пластики, що застосовується при класичній імплантації.
 • повним знімним протезом

Отримайте консультацію за телефоном

Незнімне протезування на імплантах

Незнімне протезування на імплантах - це сучасний стоматологічний метод, який відкриває нові можливості для реконструкції зубного ряду. Він дозволяє швидко та ефективно вирішити функціональні та естетичні проблеми в разі часткової або повної адентії (відсутності зубів). Особливістю незнімного протезування є відсутність остеопластики та швидкість процедури. Адже можна протезувати всі зуби всього за 1 день.

Ця методика виконується двома основними способами: All-on-4 (все на 4-х імплантах) та All-on-6 (все на 6-ти імплантах). Обидва варіанти надають можливість відновлення навантаження на щелепи. Протез на імплантах є особливо популярними серед пацієнтів та стоматологів-імплантологів.

Основна ідея полягає в тому, що лікар закріплює протез на 4 (або 6) імплантах, розташованих під певним кутом у визначених позиціях в щелепі. Це призводить до збільшення площі зіткнення імплантату з кістковою тканиною. Що в свою чергу, рівномірно розподіляє жувальне навантаження та забезпечує стабільність і надійність протезу.

Протезування на імплантах: показання

Відсутність усіх зубів або повна адентія, може бути проблемою, з якою стикаються як пацієнти старшого віку, так і молоді люди. Для людей старшого віку втрата зубів є досить поширеним явищем. Повна адентія у цій категорії пацієнтів може впливати на якість життя, ускладнювати жування їжі та може мати вплив на загальний стан здоров'я.

Повна адентія може виникнути у молодих пацієнтів з різних причин, таких як нещасні випадки, травми, генетичні фактори або хронічні стоматологічні захворювання. У цих випадках відновлення зубного ряду може бути важливим аспектом для забезпечення нормальної життєдіяльності та естетичності.

Протезування зубів на імплантатах є сучасним і ефективним методом відновлення зубного ряду. Показання для використання цієї методики:

 • Повна адентія (відсутність всіх зубів). Адже незнімні зубні протези є ідеальним рішенням для пацієнтів, які втратили всі свої зуби.
 • Часткова адентія. Якщо пацієнт втратив всі зуби лише у верхній або нижній щелепі.
 • Як найкраща альтернатива інших видів протезів. У випадку коли звичайні знімні протези не стабільні і викликають дискомфорт.
 • Які найкраще рішення, яке дозволить отримати природний вигляд і функціональність зубного ряду.
 • Протезування може відбуватись у випадку дефіциту кісткової тканини.
Особливості імплантації при повній відсутності зубів на верхній та нижній щелепі
Tab image
На верхній щелепі

Тип кістки – D3. Вона має пористу структуру, внаслідок чого імпланти приживаються довше: від 3 до 6 місяців.

Кістка верхньої щелепи менш щільна, тому рекомендується встановлювати протез не на 4-х, а на 6 або 8 імплантатах. Щоб покращити первинну стабільність у м'якій пористій кістці, встановлюють титанові стрижні з широким різьбленням.

Якщо обсяг кістки недостатній і за висотою становить не більше 2 мм, використовують спеціальні моделі імплантів, які компенсують цей недолік.

Якщо КТ показала нестачу об'єму кістки за висотою понад 3 мм, перед імплантацією лікар проводить відкритий синус-ліфтинг.

Tab image
На нижній щелепі

Типи кістки – D1 та D2. Головною їх відмінністю є висока міцність та щільність. Вони менш схильні до атрофії через відсутність природного жувального навантаження. Саме тому імплантати приживаються набагато швидше протягом 2-4 місяців.

Кістка нижньої щелепи дуже щільна. В більшості випадків достатньо встановлення чотирьох імплантів, щоб надійно зафіксувати незнімний протез. Використовуються титанові стрижні з дрібним різьбленням.

Незнімне протезування на імплантах
Tab image
All-on-4 (Все-на-чотирьох)

Два металевих корені встановлюються лише вертикально в передній області щелепи, два інших - з боків щелепи під кутом з нахилом 45⁰. Таке кріплення імпланту забезпечує його стабільність та надійність, а також відмінний естетичний результат.

Tab image
All-on-6 (Все-на-шести)

Виконується за аналогічною технологією, але кріплення протеза проводиться на 6 стрижнях. З боків додають ще один імплант. Кут нахилу дистальних опор визначають індивідуально, виходячи з розмірів щелепи пацієнта та щільності кісткової тканини. Таким чином, конструкція має більш міцне та надійне кріплення, більш рівномірно розподіляється навантаження та мінімізується ризик відторгнення.

Tab image
Класична імплантація

Вважається найбільш надійним та естетичним методом реабілітації беззубої щелепи. Але й найдорожчим і найдовшим за часом. Повна реабілітація фактично триває 1,5-2 роки.

Установка протезу проходить у 2 етапи. Спочатку пацієнту вживлюють 8 чи 10 імплантатів. Після їхньої остеоінтеграції (через 2-4 місяці на нижній щелепі або 4-6 місяців на верхній) їх навантажують незнімною ортопедичною конструкцією.

Класична імплантація, у більшості випадків, вимагає проведення кісткової пластики. Це додатково збільшує не лише бюджет, а й час лікування.

Переваги протезування на імплантах від інших протезів

Зубне протезування на імплантах має безперечні переваги порівняно з традиційними методами, такими як мости та знімні протези. Серед них:

 • Стійкість і надійність. Імплантати встановлюються безпосередньо в кістку щелепи і фіксуються там. Це робить їх надзвичайно стійкими та надійними. Пацієнти можуть жувати їжу без обмежень, не відчуваючи дискомфорту або болю. Знімні протези на відміну від імплантів не стійкі та нещільно фіксуються до ясен.
 • Природний вигляд і відчуття. Імплантати дозволяють відтворити природний вигляд та функцію зубів. Вони ідеально поєднуються з природними зубами і практично невидимі для інших людей. Зубні мости виглядають естетично, однак може бути видно лінію з’єднання біля ясен. А ось знімні протези можуть виглядати неприродньо та неестетично.
 • Збереження кісткової тканини. Встановлення імплантатів допомагає зберегти кісткову тканину щелепи. У випадку мостів, необхідно шліфувати здорові зуби для фіксації протеза, що може призвести до втрати кісткової маси. Атрофія кісткової тканини відбувається і при носінні знімних протезів.
 • Збереження сусідніх зубів. Порівняно з мостами, які можуть вплинути на стан сусідніх зубів через шліфування, імплантати не завдають шкоди здоровим зубам, що знаходяться поруч.
 • Зручність та комфорт. Імплантати мають обмежень у їжі, не викликають дискомфорту під час розмови та не вимагають спеціального догляду. Вони функціонують так само, як природні зуби. Ретельнішого догляду вимагають мости та знімні протези. Також можуть бути обмеження у їжі, щоб не пошкодити конструкцію. Знімні протези також можуть впливати на дикцію та вимову.
 • Тривалість носіння. З правильним доглядом імплантати можуть прослужити протягом усього життя. Мости служать до 20 років, а знімні протези необхідно змінювати кожні декілька років.

Скільки потрібно імплантів на протези для цілої щелепи?

У 80% клінічних випадків для протезування повністю беззубої нижньої щелепи достатньо 4 імплантів, щоб надійно зафіксувати протез. Якщо у пацієнта достатній обсяг кісткової тканини і є бюджет, то варто встановити 6 штучних коренів. Це забезпечить більш високу стабільність ортопедичної конструкції. Якщо йдеться про тотальне протезування верхньої щелепи, то тут однозначно потрібно більше опор: 6 чи 8. Запишіться на індивідуальну консультацію до хірурга-імплантолога щоб дізнатися, яку кількість імплантів вам потрібно встановити для надійної фіксації повного незнімного протезу у вашому клінічному випадку!
Profile image

Олекса Томищ

Голова Асоціації імплантологів Львівської області

Результати

Результати до і після імплантації

До Після
demo img demo img
До Після
demo img demo img
До Після
demo img demo img
До Після Все на 6 імплантах
demo img demo img
До Після
demo img demo img

Незнімні зубні протези, ціна на надійні імпланти

 • Все-на-4 імплантах OSSTEM

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, чотири імпланти + тимчасовий протез з установкою

  від 2400 євро
 • Все-на-6 імплантах OSSTEM

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, шість імплантів + тимчасовий протез з установкою

  від 2700 євро
 • Класична імплантація на 8 імплантах OSSTEM

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, вісім імплантів + тимчасовий протез з установкою

  від 3400 євро
 • Все-на-4 імплантах Straumann

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, чотири імпланти + тимчасовий протез з установкою

  від 3600 євро
 • Все-на-6 імплантах Straumann

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, шість імплантів + тимчасовий протез з установкою

  від 4100 євро
 • Класична імплантація на 8 імплантах Straumann

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, чотири імпланти + тимчасовий протез з установкою

  від 6200 євро
Етапи створення вашої майбутньої неймовірної посмішки
Tab image
Перший візит

 1. Лікар візуально оглядає порожнину рота. Опитує пацієнта, збирає анамнез. Проводить рентгенографію та ортопантомографію, щоб дослідити стан кісткової тканини, виключити протипоказання у пацієнта до імплантації всіх зубів, уточнити особливості гайморових пазух та нижньощелепних суглобів. На основі даних КТ оцінює обсяг кісткової тканини, а також можливість вживлення штучного корня в потрібних позиціях.
 2. Аналізує клінічну картину, щоб надалі обрати оптимальну технологію відновлення всього зубного ряду: all-on-4 або all-on-6. Обговорює з пацієнтом план лікування. Узгоджує дату операції. Як результат, між клінікою та пацієнтом укладається договір, у якому вказується фіксована ціна на тотальну імплантацію зубів.
Tab image
Другий візит

 1. Проводиться санація порожнини рота – комплекс заходів щодо усунення всіх осередків інфекційно-запальних процесів.
  Вводиться місцева анестезія (за бажанням пацієнта у поєднанні з седацією). Видаляються наявні одиниці з наступним чищенням лунки від запальних вогнищ.
 2. Вживляються штучні корені (4 або 6). Знімаються зліпки для виготовлення тимчасового адаптаційного протезу у нашій зуботехнічній лабораторії.
 3. Якщо відсутні протипоказання, через 2-4 години після імплантації їх навантажують тимчасовим повним протезом. Якщо цього вимагатиме клінічна ситуація, нові зуби фіксують на імпланти лише на 3-й день.
 4. За 3-6 місяців, коли імплантати повністю приживуться, встановлюють постійний протез

На вартість протезування на імплантах впливає низка факторів

Фактори, що впливають на ціну незнімного зубного протезу

 • Кількість імплантів: 4, 6 або більше, залежно від клінічної картини
 • Найменування виробника зубних імплантів
 • Чи потрібна попередня кісткова пластика та пластика ясен
 • Конструкція самого протезу: знімний або незнімний
 • Матеріал, з якого виготовлений протез: акриловий або керамічний
 • Матеріал каркасу: литий або фрезерований.

Точну вартість протезування можна дізнатися, звернувшись за консультацією до нашого стоматолога. Лікар призначить необхідні обстеження, після чого визначить план лікування. В результаті він зможе назвати ціну майбутніх процедур.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

3 види гарантій на імплантацію в нашій клініці

Ми спеціалізуємося на імплантаціях та беремо на себе повну відповідальність за результат
 • Icon
  Довічна гарантія на імпланти від виробника

  Ми співпрацюємо лише з провідними світовими брендами імплантів, які надають безстрокову гарантію на свої вироби.

 • Icon
  100% безболісне лікування

  Для імплантації ми застосовуємо ефективну європейську анестезію, седацію. За бажанням пацієнта проводимо лікування уві сні.

 • Icon
  Гарантія безпеки

  Ми працюємо чітко за міжнародним протоколом імплантації. Застосовуємо цифрове обладнання та виключаємо неточності.

Питання щодо протезування зубів на імплантатах і щодо протоколів операції

Чому у нашій стоматології не проводиться базальна імплантація?

Цей метод тотального протезування беззубої щелепи має кілька істотних недоліків:

 1. Базальні імпланти вживлюються в глибокі шари кістки, значно ушкоджуючи їх.
 2. Болі і набряк тримаються набагато довше.
 3. Клінічна практика показує високий відсоток випадків відторгнення базальних імплантатів. Після чого в місці їх встановлення спостерігається сильна резорбція кісткової тканини.
 4. Базальні імплантати не прилягають щільно до пародонту, через що виглядають неприродно.
Чи можна провести повну імплантацію зубів на міні-імплантах?

Фактично, так. Але ці тонкі імплантати не витримують жувальне навантаження і не можуть забезпечити надійну фіксацію ортопедичної конструкції. Їх доцільно застосовувати тільки в якості тимчасового рішення підтримки повного знімного протезу на період підготовки до класичної імплантації або протезування за технологією "Все-на-чотирьох"/"Все-на-шести".

Не знайшли відповідь на своє питання?
Давайте ми проконсультуємо
Насолоджуйтесь життям, не турбуючись про зуби!
Запишіться на індивідуальну консультацію

Прийом проводить Юрій Стеців – імплантолог із 8-річним досвідом. Результатом консультації для вас буде:

 • огляд ротової порожнини
 • виявлення захворювань та можливі протипоказання
 • визначення об'єму та щільності кісткової тканини
 • необхідність ортопедичної підготовки за наявності у роті протезів або коронок
 • етапи та терміни лікування;
 • програма реабілітації
 • план лікування, який підійде під ваш клінічний випадок та бюджет
Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300