Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна
Імплантація беззубих щелеп
Імплантація зубів

Вирішуємо проблему відсутності всіх зубів у Львові!

Ми готові допомогти пацієнтам із:

 • беззубою нижньою або верхньою щелепою при атрофії кісткової тканини легкого та середнього ступеня
 • відсутністю всіх зубів
 • великою кількістю зруйнованих зубів, які не піддаються лікуванню
 • протипоказаннями до кісткової пластики, що застосовується при класичній імплантації.
 • повним знімним протезом

Отримайте консультацію за телефоном

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Імплантація беззубих щелеп

– сучасна стоматологічна методика реконструкції зубного ряду. Швидке ефективне вирішення функціональної та естетичної проблеми у разі повної адентії. Не потребує остеопластики, дозволяє з мінімальними зусиллями та максимальним комфортом протезувати всі зуби всього за 1 день. Виконується двома способами – All-on-4 (все на 4-х) та All-on-6 (все на 6-ти).

Негайне навантаження щелеп дає більші можливості стоматологу-імплантологу. Методика передбачає фіксацію протезу на 4-х (6-ти) стрижнях, встановлених під певним кутом у певних позиціях. Площа зіткнення імпланта і кісткової тканини при такому розташуванні значно збільшується, що дозволяє рівномірно розподіляти жувальне навантаження.

Імплантація беззубих щелеп: показання

Протезування на 4-х та 6-ти опорах (імплантах) актуальне при повній відсутності зубів на верхній чи нижній щелепі. Або обох одночасно. Зазвичай, це проблема людей старшого віку. Хоча нерідко повна адентія трапляється у молодих пацієнтів з різних причин. Раніше проблема вирішувалася за допомогою акрилових знімних протезів. Недоліками цих конструкцій було:

 • Болісне відчуття під час експлуатації
 • Нещільна фіксація, недовговічність
 • Атрофія кісткової тканини
 • Неестетичність
 • Потреба корекції та перебазування

Імплантація беззубих щелеп за передовими методиками All-on-6 і All-on-4 усуває ці недоліки. Протезування може проводитися в умовах дефіциту кістки та дозволяє за один візит відновити 10-12 зубів на одній щелепі.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Давайте ми вам допоможемо зважити всі за і проти

Запишіться на консультацію до лікаря-імплантолога. Після неї ви точно зрозумієте особливості вашої проблеми, який спосіб імплантації вам підійде і декілька варіантів лікування на вибір

Фото зубного импланта

3 види гарантій на імплантацію в нашій клініці

Ми спеціалізуємося на імплантаціях та беремо на себе повну відповідальність за результат
 • Icon
  Довічна гарантія на імпланти від виробника

  Ми співпрацюємо лише з провідними світовими брендами імплантів, які надають безстрокову гарантію на свої вироби.

 • Icon
  100% безболісне лікування

  Для імплантації ми застосовуємо ефективну європейську анестезію, седацію. За бажанням пацієнта проводимо лікування уві сні.

 • Icon
  Гарантія безпеки

  Ми працюємо чітко за міжнародним протоколом імплантації. Застосовуємо цифрове обладнання та виключаємо неточності.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Імплантація беззубих щелеп за технологією All-on-4 та All-on-6

– можливість відновити зубний ряд при вираженій резорбції кістки, генералізованому пародонтиті, пародонтозі та остеопорозі. Популярна, клінічно перевірена та прогнозована методика протезування за повної адентії. Переваги:

 • Одноетапність, простота установки.
 • Мінімальна травматичність.
 • Відсутність потреби в остеопластиці.
 • Надійність, тривалий термін експлуатації.
 • Бюджетніше, ніж класичний варіант протезування.
Особливості імплантації при повній відсутності зубів на верхній та нижній щелепі
Tab image
На верхній щелепі

Тип кістки – D3. Вона має пористу структуру, внаслідок чого імпланти приживаються довше: від 3 до 6 місяців.

Кістка верхньої щелепи менш щільна, тому рекомендується встановлювати протез не на 4-х, а на 6 або 8 імплантатах. Щоб покращити первинну стабільність у м'якій пористій кістці, встановлюють титанові стрижні з широким різьбленням.

Якщо обсяг кістки недостатній і за висотою становить не більше 2 мм, використовують спеціальні моделі імплантів, які компенсують цей недолік.

Якщо КТ показала нестачу об'єму кістки за висотою понад 3 мм, перед імплантацією лікар проводить відкритий синус-ліфтинг.

Tab image
На нижній щелепі

Типи кістки – D1 та D2. Головною їх відмінністю є висока міцність та щільність. Вони менш схильні до атрофії через відсутність природного жувального навантаження. Саме тому імплантати приживаються набагато швидше протягом 2-4 місяців.

Кістка нижньої щелепи дуже щільна. В більшості випадків достатньо встановлення чотирьох імплантів, щоб надійно зафіксувати незнімний протез. Використовуються титанові стрижні з дрібним різьбленням.

Щоб спланувати успішну операцію, необхідно враховувати багато деталей.

У верхній щелепі в ділянці жувальних зубів розташовуються гайморові пазухи з досить тонкою оболонкою. Важливо враховувати цей факт під час планування операції з відновлення всіх верхніх зубів.
Profile image

Володимир Відєєв

Технології повної імплантації
Tab image
All-on-4 (Все-на-чотирьох)

Два металевих корені встановлюються лише вертикально в передній області щелепи, два інших - з боків щелепи під кутом з нахилом 45⁰. Таке кріплення імпланту забезпечує його стабільність та надійність, а також відмінний естетичний результат.

Tab image
All-on-6 (Все-на-шести)

Виконується за аналогічною технологією, але кріплення протеза проводиться на 6 стрижнях. З боків додають ще один імплант. Кут нахилу дистальних опор визначають індивідуально, виходячи з розмірів щелепи пацієнта та щільності кісткової тканини. Таким чином, конструкція має більш міцне та надійне кріплення, більш рівномірно розподіляється навантаження та мінімізується ризик відторгнення.

Tab image
Класична імплантація

Вважається найбільш надійним та естетичним методом реабілітації беззубої щелепи. Але й найдорожчим і найдовшим за часом. Повна реабілітація фактично триває 1,5-2 роки.

Установка протезу проходить у 2 етапи. Спочатку пацієнту вживлюють 8 чи 10 імплантатів. Після їхньої остеоінтеграції (через 2-4 місяці на нижній щелепі або 4-6 місяців на верхній) їх навантажують незнімною ортопедичною конструкцією.

Класична імплантація, у більшості випадків, вимагає проведення кісткової пластики. Це додатково збільшує не лише бюджет, а й час лікування.

Скільки потрібно імплантів на протези для цілого ряду?

У 80% клінічних випадків для протезування повністю беззубої нижньої щелепи достатньо 4 імплантів, щоб надійно зафіксувати протез. Якщо у пацієнта достатній обсяг кісткової тканини і є бюджет, то варто встановити 6 штучних коренів. Це забезпечить більш високу стабільність ортопедичної конструкції. Якщо йдеться про тотальне протезування верхньої щелепи, то тут однозначно потрібно більше опор: 6 чи 8. Запишіться на індивідуальну консультацію до хірурга-імплантолога щоб дізнатися, яку кількість імплантів вам потрібно встановити для надійної фіксації повного незнімного протезу у вашому клінічному випадку!
Profile image

Олекса Томищ

Голова Асоціації імплантологів Львівської області

Результати

До і після: клієнти та результати

До Після Гігієна
demo img demo img
До Після Імплантація
demo img demo img
До Після Коронки та вініри
demo img demo img
До Після Вініри
demo img demo img
До Після Тотальне протезування
demo img demo img
До Після Вініри
demo img demo img
До Після Заміна коронок
demo img demo img
До Після Відновлення
demo img demo img
До Після Вініри
demo img demo img
До Після Вініри
demo img demo img
Етапи створення вашої майбутньої неймовірної посмішки
Tab image
Перший візит

 1. Лікар візуально оглядає порожнину рота. Опитує пацієнта, збирає анамнез. Проводить рентгенографію та ортопантомографію, щоб дослідити стан кісткової тканини, виключити протипоказання у пацієнта до імплантації всіх зубів, уточнити особливості гайморових пазух та нижньощелепних суглобів. На основі даних КТ оцінює обсяг кісткової тканини, а також можливість вживлення штучного корня в потрібних позиціях.
 2. Аналізує клінічну картину, щоб надалі обрати оптимальну технологію відновлення всього зубного ряду: all-on-4 або all-on-6. Обговорює з пацієнтом план лікування. Узгоджує дату операції. Як результат, між клінікою та пацієнтом укладається договір, у якому вказується фіксована ціна на тотальну імплантацію зубів.
Tab image
Другий візит

 1. Проводиться санація порожнини рота – комплекс заходів щодо усунення всіх осередків інфекційно-запальних процесів.
  Вводиться місцева анестезія (за бажанням пацієнта у поєднанні з седацією). Видаляються наявні одиниці з наступним чищенням лунки від запальних вогнищ.
 2. Вживляються штучні корені (4 або 6). Знімаються зліпки для виготовлення тимчасового адаптаційного протезу у нашій зуботехнічній лабораторії.
 3. Якщо відсутні протипоказання, через 2-4 години після імплантації їх навантажують тимчасовим повним протезом. Якщо цього вимагатиме клінічна ситуація, нові зуби фіксують на імпланти лише на 3-й день.
 4. За 3-6 місяців, коли імплантати повністю приживуться, встановлюють постійний протез

На вартість робіт із встановлення та протезування на імплантах впливає низка факторів

 • Кількість імплантів: 4, 6 або більше, залежно від клінічної картини
 • Найменування виробника зубних імплантів
 • Чи потрібна попередня кісткова пластика та пластика ясен
 • Конструкція самого протезу: знімний або незнімний
 • Матеріал, з якого виготовлений протез: акриловий або керамічний
 • Матеріал каркасу: литий або фрезерований.

Точну вартість протезування можна дізнатися, звернувшись за консультацією до нашого стоматолога. Лікар призначить необхідні обстеження, після чого визначить план лікування. В результаті він зможе назвати ціну майбутніх процедур.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

У ціну імплантації включені надійні імпланти та золоті руки лікарів.

 • Все-на-4 імплантах OSSTEM

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, чотири імпланти + тимчасовий протез з установкою

  від 2400 євро
 • Все-на-6 імплантах OSSTEM

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, шість імплантів + тимчасовий протез з установкою

  від 2700 євро
 • Класична імплантація на 8 імплантах OSSTEM

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, вісім імплантів + тимчасовий протез з установкою

  від 3400 євро
 • Все-на-4 імплантах Straumann

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, чотири імпланти + тимчасовий протез з установкою

  від 3600 євро
 • Все-на-6 імплантах Straumann

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, шість імплантів + тимчасовий протез з установкою

  від 4100 євро
 • Класична імплантація на 8 імплантах Straumann

  У ціну входить: консультація та первинний огляд, апаратне обстеження, план лікування, чотири імпланти + тимчасовий протез з установкою

  від 6200 євро

Вам необхідно провести імплантацію зубів методом All-on-4 чи All-on-6?

Є сумніви яку методику обрати або які імпланти ставити? Чи потрібно додатково проводити синус-ліфтинг або збільшувати кісткову тканину? Отримайте незалежну консультацію нашого експерта.

Фото зубного импланта

Чому у нашій стоматології не проводиться базальна імплантація?

Цей метод тотального протезування беззубої щелепи має кілька істотних недоліків:

 1. Базальні імпланти вживлюються в глибокі шари кістки, значно ушкоджуючи їх.
 2. Болі і набряк тримаються набагато довше.
 3. Клінічна практика показує високий відсоток випадків відторгнення базальних імплантатів. Після чого в місці їх встановлення спостерігається сильна резорбція кісткової тканини.
 4. Базальні імплантати не прилягають щільно до пародонту, через що виглядають неприродно.
Чи можна провести повну імплантацію зубів на міні-імплантах?

Фактично, так. Але ці тонкі імплантати не витримують жувальне навантаження і не можуть забезпечити надійну фіксацію ортопедичної конструкції. Їх доцільно застосовувати тільки в якості тимчасового рішення підтримки повного знімного протезу на період підготовки до класичної імплантації або протезування за технологією "Все-на-чотирьох"/"Все-на-шести".

Не знайшли відповідь на своє питання?
Давайте ми проконсультуємо
Насолоджуйтесь життям, не турбуючись про зуби!
Запишіться на індивідуальну консультацію

Прийом проводить Юрій Стеців – імплантолог із 8-річним досвідом. Результатом консультації для вас буде:

 • огляд ротової порожнини
 • виявлення захворювань та можливі протипоказання
 • визначення об'єму та щільності кісткової тканини
 • необхідність ортопедичної підготовки за наявності у роті протезів або коронок
 • етапи та терміни лікування;
 • програма реабілітації
 • план лікування, який підійде під ваш клінічний випадок та бюджет
Image