Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна
Імплантація передніх зубів
Імплантація зубів

Повертаємо переднім зубам природний вигляд

Відновлюємо фронтальні зуби так, що ніхто навіть не здогадається про ваш імплант

 • працюємо з імплантами провідних світових виробників: Ostem, Straumann, Neodent
 • 99,2% гарантія приживлення
 • використовуємо комп’ютерний томограф Acteon, що дозволяє ретельно провести діагностику
 • контроль процесу на всіх етапах проведення та 10 днів після
 • стоматологи з більш ніж 10-ти річним досвідом

Отримайте консультацію за телефоном

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Особливості імплантації передніх зубів

При імплантації передніх зубів дуже велику роль відіграє професіоналізм лікаря та естетика посмішки пацієнта. Колір передніх зубів має бути максимально природним. Щоб досягти ефективного результату, стоматологи часто використовують одномоментну методику – видалення з одночасним встановленням імплантату та коронки. В такий спосіб пацієнт зберігає кісткову тканину, гарну посмішку та уникає пластики.

А якщо імплант не приживеться?

Імпланти, встановленні в клініці Soprano приживаються в 99,2% зі 100%. Але дійсно, бувають випадки коли організм може відторгнути імплант з різних причин – недотримання рекомендацій лікаря після операції, недостатня гігієна чи інше. Тут важлива плідна співпраця пацієнта та лікаря. Зона відповідальності клієнта – дотримуватись рекомендацій хірурга, щоб відновлення пройшло швидко та без ускладнень. Зона відповідальності стоматолога – правильно вибрати матеріал для імплантації. Гранично точний імплант без звішування на ясна та індивідуальний абатмент з діоксиду цирконію, щоб він з часом не “синів”. Бо, наприклад, титановий абатмент просвічується через ясна. Саме для цього треба провести якісну діагностику та розповісти лікарю про захворювання.
Profile image

Володимир Відєєв

Імплантація в Soprano в цифрах

 • Icon
  Встановили більше 25 000 імплантів

 • Icon
  9 із 10 випадків – відновлення проходить без ускладнень

 • Icon
  99,2% – гарантія приживлення

Давайте ми допоможемо обрати імпланти для передніх зубів?

Більшість успішних брендів використовують спеціальну лінійку імплантів для передніх зубів з певними конструкційними особливостями: більш крупна нарізка, пориста поверхня та інше. Запишіться на консультацію до лікаря-імплантолога, щоб дізнатись, який імплант підійде саме вам.

Фото зубного импланта

Імплантація зубів в Soprano – це безпечно

Шукаєте клініку, де вам проведуть імпланатцію з комфортом?
 • Icon
  Турбота про пацієнта

  Записуємо на максимально комфортний та зручний час. До початку процедури ви завжди можете випити кави або чаю та налаштуватись на лікування у спокійній атмосфері. Жодних черг та очікувань.

 • Icon
  Надійність процедури

  Проводимо якісну діагностику, щоб уникнути ускладнень та забезпечити вам цілковиту безпеку та гарантію результату.

 • Icon
  Безпечні протоколи

  Використовуємо лише ті методи імплантації, що відмінно зарекомендували себе в Україні та за кордоном. Наші стоматологи постійно підвищують кваліфікацію на заходах, які організовують виробники імплантів.

Відчуйте на собі переваги імплантації в Soprano

 1. Використовуємо спеціальні імпланти з меншим діаметром для зубів фронтальної групи. В цій області кістка дуже вузька. Для цирконієвих коронок віддаємо перевагу абатментам з ідентичного матеріалу щоб ваша посмішка виглядала природно.
 2. При використанні класичного методу імплантації проводимо кісткову пластику в 6 випадках із 10. Завдяки цьому формуємо правильний контур десни, а м'які тканини щільно прилягають до коронки.
 3. Протези на імплантах, за умови правильної гігієни, служитимуть десятиліттями.
 4. Штучні зуби повністю виконують функцію рідних: їх не треба знімати для чищення, вони не впливають на дикцію та не випадають при розмові чи в процесі жування.
 5. На відміну від установки мостів, для імплантів не потрібно обточувати сусідні зуби-опори.
Dentist is checking up a patient with an ortodental system
Які методи імплантації для зубів фронтальної групи використовують в Soprano
Найпоширеніші методи відновлення передніх зубів – класичний та одномоментний протокол
Tab image
Класична імплантація

Пацієнт отримує високий естетичний результат та гарну посмішку.

Класична імплантація ідеально підходить пацієнтам, в яких зберігся достатній об'єм кістки і відсутні 3 і більше зубів. Вона дозволяє отримати високий естетичний результат, особливо в області контакту коронки та ясен. Процес імплантації проходить під місцевою анестезією.

В зоні дефекту лікар відшаровує частину ясен, формує ложе і встановлює імплант. Після цього встановлюється тимчасовий протез. Він закріплюється на сусідніх зубах спеціальним клеєм на період приживлення. Зазвичай, це триває 4-5 місяців на нижній щелепі і 2-3 на верхній.

Лише після повної остеоінтеграції приступають до завершального етапу – фіксації формувача. Завдяки ньому контур ясен має природний відтінок. Через 2 тижні встановлюють абатмент та тимчасовий протез. І лише через 1,5 місяці на місце тимчасового протезу встановлюють постійну коронку. Всього процес триватиме близько 6 місяців.

Tab image
Одномоментна імплантація

Комфортне та безболісне встановлення імпланту з коронкою за 1 сеанс.

Одномоментна імплантація – комфортне видалення зуба та швидке встановлення імпланту з коронкою всього за 1 сеанс. Особливість операції в тому, що ясна не розрізаються. Імплант розміщують у лунку, що утворюється після видалення зуба. Такий метод називають транс гінгівальним.

Пацієнт не відчуває біль і вже за 1 годину виходить від стоматолога з імплантом. Одномоментна імплантація може бути з негайним навантаженням чи відкладеним. При негайному навантаженні на імплант відразу одягають тимчасову коронку. Після того, як стрижень приживеться – тимчасову коронку змінюють на постійну. При відкладенному навантаженні постійний протез одягають лише після приживання імпланту через кілька тижнів-місяців. Процедура відбувається за 2 сеанси.

Чи є різниця в імплантації передніх зубів верхньої та нижньої щелепи?

Так, є. Верхня та нижня щелепи відрізняються будовою та структурою кістки. І стоматологу важливо знати ці відмінності, щоб провести операцію успішно. Через пухку структуру верхньої кістки, імпланти там приживаються на 1-2 місяці довше. Крім того, якщо ви довгий час проходили без зубу на верхніх щелепах, то вірогідність проведення операції з нарощування кістки вище. Справа в тому, що висота кісткової тканини на верхній щелепі нижче, ніж на нижній. Якщо стоматолог не виконує вимоги протоколу, то може пошкодити безліч важливих судин, які знаходяться на нижній щелепі.
Profile image

Павло Стасула

Як швидко я отримаю результат?

Наші пацієнти виходять з тимчасовою коронкою після одномоментної імплантації в той же день. Тобто через 60-90 хвилин ви вийдете з бездоганною посмішкою. Але перед цим важливо провести якісну підготовку, щоб операція пройшла успішно та без ускладнень. Запишіться на діагностику, щоб стоматолог провів ретельний огляд вашої ротової порожнини і призначив метод імплантації.

Фото зубного импланта

3 ВИДИ ГАРАНТІЙ НА ІМПЛАНТАЦІЮ В КЛІНІЦІ СОПРАНО

 • Icon
  ДОВІЧНА ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА

  Наприклад, Straumann пропонує безстрокову гарантію на свої конструкції.

 • Icon
  ГАРАНТІЯ ПРИЖИВЛЕННЯ ІМПЛАНТУ

  Приживлення відбувається у 99,2% випадках зі 100. Імплантолог проводить ретельну діагностику та підбір імплантів, щоб операція пройшла успішно.

 • Icon
  ГАРАНТІЯ БЕЗПЕКИ

  Працюємо лише за міжнародними протоколами. Використовуємо цифрове обладнання та виключаємо неточності.

Етапи імплантації
Імплантація зазвичай проходить в 4 етапи
Tab image
Діагностика

Стоматолог ретельно збирає аналізи, перевіряє ротову порожнину на КТ. Саме на етапі діагностики та на підставі аналізів лікар визначає – чи треба нарощувати кісткову тканину, обирає протокол для проведення процедури, підбирає імпланти та протези для пацієнта. Зазвичай, в прийнятті рішення бере участь консиліум лікарів, щоб уникнути помилки при лікуванні. 

Tab image
Підготовчий етап

На комп'ютерній програмі та на підставі прийнятих рішень лікар готується до операції, щоб унеможливити ризик помилок. Хірург створює візуалізацію майбутньої щелепи та прототип конструкції. З точністю до міліметра він вибирає місця для встановлення імплантів. Наступний етап підготовки – санація ротової порожнини. Ретельним чищенням стоматолог видаляє наліт, камінь, а також лікує запалення.

Tab image
Хірургічний етап

В залежності від обраного протоколу та конкретної ситуації пацієнту можуть або встановити імплант, або спочатку видалили корень та на його місце встановити імплант.  Операцію проводять під анестезією або уві сні (за бажанням пацієнта), приблизно за 1,5 години. 3D моделювання дозволяє встановити імпланти в точно підібране місце кісткової тканини. Тоді відновлення відбувається легше і швидше.

Кількість етапів у цьому випадку залежить від обраної методики: класична, одномоментна імплантація. У першому випадку вживлення штучних коренів виконують за два етапи, а в другому – імплант встановлюється за одне відвідування і відразу ж навантажується протезом. 

Tab image
Ортопедичний

Зазвичай, для коронки використовують діоксид цирконію або металокераміку. В них досить високі естетичні показники, тривалий термін служби та відмінні експлуатаційні властивості. 

При класичній імплантації лікар встановлює тимчасову коронку після повного загоєння. Це може відбутись через 4-6 місяців. При одноетапній імплантації на абатмент відразу встановлюють тимчасову коронку і через певний час її замінюють на постійну. Чи є різниця який матеріал для імпланту обрати?

Зазвичай для імплантації обирають титанові або металеві корені. Але якщо вам треба встановити декілька імплантів, варто використати конструкції з однакового матеріалу. Через кисле середовище ротової порожнини різні метали можуть викликати алергію, гальванічний синдром чи навіть відторгнення.
Profile image

Олекса Томищ

Член Асоціації імплантологів України, член Асоціації стоматологів України

Яку гарантію дає клініка Soprano?

Клініка Soprano дає гарантію не тільки на сам імплант, але і на якість виконаної роботи та повністю відповідає за безпечність процедури. При правильному догляді та виконанні всіх рекомендацій лікаря – імпланти служитимуть вам все життя. Щоб дізнатись більше про гарантійний термін – запишіться на консультацію.

Фото зубного импланта

Питання, що зазвичай задають пацієнти

Наскільки боляче видаляти передні зуби перед проведенням імплантації?

Фронтальні зуби відрізняються слаборозвиненою кореневою системою, дякуючи чому їх видалення – не досить болюче. Тим паче, процес проходить під місцевим знеболенням чи в медикаментозному сні.

Як довго болять ясна та місце імплантації?

Біль може триматись декілька днів та досягти піку на 3-ю добу і далі поступово затихнути. Лікар призначає знеболювальні препарати.

Як я можу бути впевненим, що імплант приживеться?

100% гарантію не дає жоден лікар, оскільки він не в змозі проконтролювати дії пацієнта в післяопераційний період. Але лікар відповідає за правильно підібранний метод імплантації, матеріал та грамотно проведену операцію. 

Які можуть бути альтернативи?

По рівню комфорту з імплантацією не конкурує жоден метод. Мости, знімні протези дешевше, але не такі зручні. Бувають ситуації, коли крім імплантації лікар не може використати інший метод.

Чи можна ставити брекети перед імплантацією?

Загалом так, але лікарі рекомендують все таки спочатку провести імплантацію після повного курсу лікування брекет-системою.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Давайте ми проконсультуємо

Переваги стоматології Soprano

 • Icon
  СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЬ НА ІМПЛАНТАЦІЇ

  В нашій клініці виконують імплантацію за кількома протоколами. Лікар підбирає для вашого запиту максимально результативний.

 • Icon
  СВОЯ ОПЕРАЦІЙНА

  Усі маніпуляції проводять у клініці, і вам не потрібно нікуди додатково їхати.

 • Icon
  СУЧАСНІ МЕТОДИКИ

  Складні хірургічні втручання проводимо лише за світовими протоколами, які довели свою ефективність.

Якісні імпланти в клініці Soprano

 • Імплант від Osstem (Корея)

  Економ варіант з гарантією 20 років

  390 євро
 • Імплант від NeoDent (Німеччина)

  Стандартний варіант з пожиттєвою гарантією

  480 євро
 • Імплант від Global D - Tekka (Франція)

  Преміум варіант з пожиттєвою гарантією

  580 євро
 • Імплант від Straumann (Швейцарія)

  Супер-преміум варіант з пожиттєвою гарантією

  670 євро
 • Імплант від Straumann BLX (Швейцарія)

  930 євро

Чому вартість імплантації в зоні посмішки вище, ніж бічної зони?

Все залежить від 2 факторів – вартості матеріалів та об'єму процедур ДО імплантації. Імпланти мають бути з високим ступенем приживання, коронки міцними. Велике значення має наявність захворювань, необхідність нарощування кістки та кількості зубів, для яких треба провести імплантацію. Запишіться на консультацію, щоб розрахувати вартість роботи та зафіксувати ціна за вигідним поточним курсом.

Фото зубного импланта
Результати

До і після: клієнти та результати

До Після Гігієна
demo img demo img
До Після Імплантація
demo img demo img
До Після Коронки та вініри
demo img demo img
До Після Вініри
demo img demo img
До Після Тотальне протезування
demo img demo img
До Після Вініри
demo img demo img
До Після Заміна коронок
demo img demo img
До Після Відновлення
demo img demo img
До Після Вініри
demo img demo img
До Після Вініри
demo img demo img
ШВИДКА ІМПЛАНТАЦІЯ ЛИШЕ ЗА 1 ДЕНЬ
ЗАПИШІТЬСЯ НА ІНДИВІДУАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ДО ЛІКАРЯ-ІМПЛАНТОЛОГА

Прийом триває 60 хвилин і включає

 • візуальний та інструментальний огляд ротової порожнини, стан зубів та ясен;
 • КТ для визначення захворювань, протипоказань, обсяг та стан кісткової тканини;
 • складання плану лікування та індивідуальний підбір імплантів: від встановлення до протезування.


Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300