Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна
Пластика м’яких тканин
Імплантація зубів

М'якотканинна пластика, пластика ясен

Отримайте консультацію за телефоном

Пластика м'яких тканин ротової порожнини

Гінгівопластика (корекція ясен) - це хірургічна процедура, що використовується в стоматології для відновлення контуру та зміни форми ясен. Під час гінгівопластики хірург робить розрізи в м'яких тканинах навколо ясен, щоб пересунути їх, відновити відсутні частини ясен або змінити їх форму. Найчастіше процедура проводиться для покращення естетичного вигляду ясен, збільшення захисту коренів зубів та покращення загального здоров'я ротової порожнини.

За допомогою гінгівопластики можна вирішити такі проблеми:

 • Нерівномірний контур ясен;
 • “Ясенна" посмішка;
 • Чутливість зубів;
 • Захворювання ясен і пародонту.
 • Пародонтит і пародонтоз;
 • Гіпертрофія ясен;
 • Утворення пародонтальних кишень;
 • Виправлення вроджених аномалій, пов’язаних з естетичним виглядом ясен.
Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Пластика ясен ціни

 • Хірургічне подовження коронкової частини (просте)

  1240 грн
 • Хірургічне подовження коронкової частини (складне)

  1760 грн
 • Френулотомія (пластика вуздечки)

  3500 грн
 • Лазерна корекція ясенного краю (ділянка 1-го зуба)

  1250 грн
Процедура гінгівопластики
Tab image
Огляд та діагностика

Перед проведенням процедури корекції ясен пацієнт проходить повний стоматологічний огляд, збір анамнезу та рентгенівське обстеження.

Tab image
Анестезія і пластика

В призначений день, перед початком процедури лікар вводить місцеву анестезію, щоб уникнути дискомфорту та болю під час операції. Лікар видаляє зайві тканини, які можуть бути зміщені, просідати або бути запаленими, тобто здійснює підрізання ясен. Залежно від показань, гінгівопластика може виконуватися лазером або за допомогою хірургічних інструментів.

Tab image
Клаптева пластика (за необхідності)

У деяких випадках, коли необхідно наростити недостатню кількість тканин, може бути виконана клаптева пластика. Це означає, що тканина з іншої частини ротової порожнини або тканина донора переноситься на місце дефекту.

Tab image
Нанесення швів

Після корекції лікар закріплює тканини в новому положенні, використовуючи шви. Це допомагає стабілізувати тканини і підтримати правильну форму та розмір ясен.

Tab image
Реабілітація та післяопераційний догляд

Після гінгівопластики пацієнтові надається інструкція з догляду за ротовою порожниною та ясними, а також з рекомендаціями для швидкого одужання.

ЯКИЙ ВАРІАНТ ЛІКУВАННЯ ПІДХОДИТЬ САМЕ МЕНІ?
Залиште свій номер телефону, наші фахівці зв'яжуться з вами та нададуть професійну консультацію і допоможуть визначити найзручніший варіант саме для вас
Image
Для проведення операцій використовуємо тільки сучасне обладнання
Tab image
PIEZOTOME® CUBE (LED)

ACTEON (АНГЛІЯ)

П'єзотом - використовується в сучасній стоматологічній практиці для різних видів хірургічних процедур.
Основна особливість п'єзотома полягає в тому, що він дозволяє проводити різні стоматологічні процедури з великою точністю та безпечністю. Він використовується для видалення зубів, корекції прикусу, підготовки кісткової тканини перед імплантацією, лікування пародонтиту. Інструмент комплектується спеціальною насадкою, яка дозволяє легко та точно розрізати тканини без тиску.
Переваги п'єзотома полягають у збереженні м'яких тканин, мінімізації кровотечі та травмування прилеглих структур. Цей інструмент допомагає стоматологам забезпечувати більш комфортні та успішні результати для пацієнтів під час проведення різних хірургічних втручань.

Tab image
PICASSO LASER

AMD LASERS (США)

Лазер - інноваційний апарат, що використовується у стоматології для ефективного лікування слизової оболонки та лазерної корекції ясен . Зокрема застосовується для боротьби з запальними процесами у ротовій порожнині, такими як пародонтит, стоматит, гінгівіт.
Одна з головних переваг лазерного лікування - висока точність впливу на пошкоджену ділянку за допомогою променя спрямованої енергії. Це дозволяє зосередитись на лікуванні проблемної області без ушкоджень здорових тканини.
Особливо важливо, що лікування лазером абсолютно безболісне, тому не вимагає використання анестезії. Це особливо корисно для пацієнтів з алергією на анестетики.
Тривалість проведення процедури дуже коротка, а швидкий період відновлення після терапії робить лікування лазером - популярним серед пацієнтів. Більше того, лазер допомагає запобігти виникненню рецидивів або інших захворювань на терапійній ділянці, забезпечуючи найкращий результат лікування.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Протипоказання до операції пластики ясен

Гінгівопластика - досить поширена хірургічна процедура. Однак, як і в будь-якій операції, існують деякі протипоказання. Серед них:

 • Захворювання серця і судин;
 • Порушене згортання крові;
 • Цукровий діабет.
 • Непереносимість анестезії.
 • Злоякісні пухлини.
 • Інфекції (в тому числі інфекції в ротовій порожнині).
 • Хвороби крові.
 • Запальні процеси в гострій стадії.

Перед тим, як здійснювати підрізання ясен , необхідно пройти повний огляд та консультацію зі спеціалістом стоматологом та хірургом. Враховуючи медичну історію та стан здоров'я, лікар зможе зробити об'єктивне рішення про можливість і безпеку проведення процедури. Здійснення операції при дотриманні всіх необхідних попереджень та врахування протипоказань допоможе досягти успішних та безпечних результатів.

Інші операції з м'якими тканинами, які виконуємо у клініці

 1. Коригування вуздечки губ - процедура використовується для корекції надто короткої вуздечки губ. Коригування вуздечки губ може покращити естетику посмішки та запобігти утворенню неправильного прикусу.
 2. Пластика присінка рота. Ця процедура здійснюється для виправлення або збільшення ділянки присінка рота, яка знаходиться між верхніми або нижніми губами та зубами. Вона може забезпечити більше комфорту та уникнення травмування присінка.
 3. Операція на вуздечці язика - виконується для коригування вуздечки, що може спричинити неправильний прикус або дефекти мовлення.
 4. Операції з видалення новоутворень, таких як кісти, фіброми та пухлини. Лікар проводить всі необхідні дослідження, щоб визначити характер новоутворення та видаляє їх повністю.
Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Нас часто запитують

Як довго болить після пластики ясен?

Зазвичай біль минає протягом 3-5 днів після пластики ясен. Для зниження болю і прискорення загоєння можна використовувати рекомендовані стоматологом ліки. А також дотримуватися правил догляду за раною й уникати травмування ясен.

Як довго гояться ясна після пластики?

Час загоєння ясен після пластики може варіюватися від 5 до 20 днів. Важливо враховувати виконані хірургічні маніпуляції та особливості організму. А також дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога щодо догляду за раною, щоб прискорити процес загоєння й уникнути можливих ускладнень.

Коли знімають шви після пластики ясен?

Зазвичай, зняття швів після пластики ясен відбувається через 7-10 днів після операції. Лікар призначає контрольний огляд, оглядає ротову порожнину, оцінює процес загоєння і стан тканин навколо швів.

Як прискорити загоєння ясен після операції?

Для прискорення загоєння ясен після операції важливо приймати рекомендовані ліки і дотримуватися інструкцій стоматолога. А також рекомендуємо уникати куріння, вживання алкоголю, гарячої та твердої їжі.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Давайте ми проконсультуємо
Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Реабілітаційний період

Щоб період відновлення пройшов швидше, стоматологи клініки рекомендують:

 • Не використовувати зубну щітку на місці лікування;
 • Використовувати спеціальну антибактеріальну рідину для полоскання рота;
 • Приймати призначені лікарем препарати для зниження ризику зараження та швидкого одужання;
 • Уникнати важких фізичних навантажень;
 • Вживати м’яку, корисну їжу багату білком;
 • Не вживати алкоголь та тютюнові вироби.

Важливо зазначити, що будь-які процедури, які виконуються на слизовій оболонці ротової порожнини, можуть викликати неприємні відчуття та наслідки. Лікар-хірург, призначаючи конкретний вид втручання, ретельно аналізує потенційні ризики та необхідність пластики.
Завдяки використанню сучасних матеріалів та інструментів, а також високому професіоналізму і досвіду лікарів, можливі негативні наслідки зводяться до мінімуму. Важливим плюсом є те, що під час операції пацієнт не відчуває жодного дискомфорту.

Запишіться на консультацію сьогодні
 • візуальний та інструментальний огляд ротової порожнини, стан зубів та ясен;
 • визначення захворювань, протипоказань, обсяг та стан тканин;
 • складання плану лікування.
Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300