Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна
Пластика м’яких тканин
Імплантація зубів

М'якотканинна пластика, пластика ясен

Отримайте консультацію за телефоном

Пластика м'яких тканин ротової порожнини

Пластика м'яких тканин ротової порожнини може бути призначена пацієнту лише після огляду та консультації досвідченого лікаря, який може передбачити можливі ризики та наслідки. Операція може бути призначена як з естетичних міркувань, так для попередження втрати зубів. Також пластику призначають перед імплантацією та відновленням втрачених одиниць зубного ряду.

Показання для проведення операції у м'яких тканинах порожнини рота

 • великий об‘єм ясен, що викликає у пацієнта дискомфорт і сором при посмішці;
 • зменшення об‘єму ясен і оголення коренів зубів;
 • висока ймовірність втрати зубів;
 • перенесені травми, опіки в порожнині рота;
 • неможливість протезування та імплантації через відсутність об‘єму м'яких тканин;
 • сильне розростання ясен;
 • неправильна будова вуздечки язика або губ.

Види операцій, що виконуються на м'яких тканинах

 1. Пластика ясен
  Асиметричний контур ясен - поширена косметична проблема, що виявляються в кріслі стоматолога. При цьому дефекті страждає краса посмішки. Усунути проблему і можливі ризики допоможе гінгівопластика - операція, що проводиться на яснах. Хірург виконує неглибокий надріз в місці нерівності, акуратно переміщує ясна в потрібне положення, після чого зшиває тканини.
 2. Коригування вуздечки губ
  Надто коротка вуздечка на верхній або нижній губі натягує слизову оболонку рота. Таке явище провокує неправильний прикус, оголення зубів в результаті відшарування ясен. Пластика не займає багато часу, виконується швидко. Хіба це не вартує красивої посмішки?
 3. Пластика присінка рота (ділянка між губами та зубами)
  Дуже мілкий присінок може послужити причиною для розвитку безлічі стоматологічних проблем. Кровоточивість ясен, оголення коренів, гінгівіт і інші неприємні явища допоможе усунути пластика присінка. Операція виконується різними методами. Також проводиться швидко і не є дуже травматичною.
 4. Операція на вуздечці язика
  Пластика вуздечки допомагає уникнути формування неправильного прикусу і багатьох дефектів мовлення. Уже за кілька днів зможете вимовляти звуки, які не могли до операції!
 5. Операції з видалення новоутворень
  Запальні процеси, що протікають у яснах, можуть спровокувати утворення кіст, пухлин та фібром. Дані явища носять хворобливий характер, заважають при розмові та прийомі їжі. Будь-які неприємні новоутворення можна швидко та безболісно видалити.

Будь-які операції, що проводяться на слизовій оболонці ротової порожнини, можуть нести за собою неприємні наслідки. Лікар хірург, призначаючи пацієнту той чи інший вид втручання, ретельно аналізує можливі ризики та міру необхідності пластики. Сучасні матеріали та інструменти, високий професіоналізм та досвід лікарів дозволяють звести до мінімуму негативні наслідки. Пацієнт під час операції не відчуває жодного дискомфорту.

Нас часто запитують

Як довго болить після пластики ясен?

Зазвичай біль минає протягом 3-5 днів після пластики ясен. Для зниження болю і прискорення загоєння можна використовувати рекомендовані стоматологом ліки. А також дотримуватися правил догляду за раною й уникати травмування ясен.

Як довго гояться ясна після пластики?

Час загоєння ясен після пластики може варіюватися від 5 до 20 днів. Важливо враховувати виконані хірургічні маніпуляції та особливості організму. А також дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога щодо догляду за раною, щоб прискорити процес загоєння й уникнути можливих ускладнень.

Коли знімають шви після пластики ясен?

Зазвичай, зняття швів після пластики ясен відбувається через 7-10 днів після операції. Лікар призначає контрольний огляд, оглядає ротову порожнину, оцінює процес загоєння і стан тканин навколо швів.

Як прискорити загоєння ясен після операції?

Для прискорення загоєння ясен після операції важливо приймати рекомендовані ліки і дотримуватися інструкцій стоматолога. А також рекомендуємо уникати куріння, вживання алкоголю, гарячої та твердої їжі.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Давайте ми проконсультуємо

Отримати консультацію

Запишіться Вже зараз на безкоштовний
огляд та консультацію

 • Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор і проконсультує Вас з умовами і вартості лікування, підбере лікаря і запише Вас на прийом;
 • Консультація триватиме всього 30-40 хвилин.
Image