Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна
Встановлення імплантів
Імплантація зубів

Встановлення імплантів

Отримайте консультацію за телефоном

До переваг цього методу відносять:

  • відсутню травматизацію (депульпацію, препарування під коронки) сусідніх зубів;
  • кращу естетику у порівнянні з класичними мостоподібними протезами;
  • стабільнішу фіксацію ортопедичної конструкції та використання незнімних протезів там, де раніше виникала необхідність знімних конструкцій;
  • можливість заміщення як одного втраченого зуба, так і великих дефектів.

Проте, даний метод має певні протипокази, наприклад гості інфекційні захворювання чи загрозливі для життя стани. Також є низка захворювань, як от цукровий діабет, ревматизм чи інші, що вимагають корекції стану пацієнта перед встановленням імплантатів.

Дентальна імплантація за класичним протоколом відбувається наступним чином:

  1. Перший етап – хірургічний. Передбачає знечулення, створення доступу до кістки, формування кісткового ложа імплантату з використанням сверл та власне встановлення титанового імплантату із наступним ушиттям слизової оболонки. Протягом 4-6 місяців кісткові клітини проростають в поверхню імплантату, чим забезпечують його надійну фіксацію. Після цього періоду встановлюється формувач ясен для створення правильного контуру ясен навколо майбутньої коронки.
  2. Другий етап – ортопедичний. Замість формувача ясен в імплантат встановлюється трансфер та знімається відбиток (посилання на відбитки якшо таке є) для перенесення положення імплантату на модель. Після чого в лабораторії виготовляють необхідну ортопедичну конструкцію, яка з’єднується із імплантатом за допомогою абатмента – надясенної частини імплантату (аналога зубної культі) завдяки гвинтовій або цементній фіксації.

Варто пам’ятати, що для довготривалого і належного функціонування ортопедичних конструкцій з опорою на зубні імплантати необхідні регулярні огляди в лікаря стоматолога та підтримання гігієни ротової порожнини.

Отримати консультацію

Запишіться Вже зараз на безкоштовний
огляд та консультацію

  • Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор і проконсультує Вас з умовами і вартості лікування, підбере лікаря і запише Вас на прийом;
  • Консультація триватиме всього 30-40 хвилин.
Image