Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 9:00-20:00

Сб-Нед 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна Послуги Хірургічна стоматологія
Послуга

Хірургічне лікування зубів

 • Швидко та безболісно
 • Під наглядом спеціалістів
 • За допомогою сучасного обладнання
Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Що таке хірургічна стоматологія, і чому це не страшно

Стоматологія може використати ефективні хірургічні методи. Тут хірургія допомагає у тих випадках, коли неінвазивні методи не підходять. І потрібен спосіб зробити вирішальний удар по хворобі. Або просто необхідно терміново попередити розвиток найгірших сценаріїв руйнування зубного ряду, прояви симптомів різних захворювань у дуже болючій формі. Сучасна хірургічна стоматологія допомагає зберегти здоров'я пацієнта. І найголовніше – здебільшого це безболісна, спрямована на порятунок здоров'я медична практика, доступна сьогодні професійним та досвідченим фахівцям.

Коли збиратися на прийом до стоматолога-хірурга

Уточнимо, коли запис на прийом до стоматолога-хірурга життєво важливий. Це гострий біль, явно помітні прояви запальних процесів. Найкращий спосіб – не допускати до такого стану. Але якщо вже так сталося, слід негайно звернутися до лікарів. Боятися хірургічного втручання не варто. Практично у всіх сучасних технологіях хірургії, пов'язані зі стоматологією, використовуються знеболювальні препарати. І не менш суттєво знати – плановий чи екстрений напрямок до експерта у галузі хірургії – це порятунок здоров'я, а іноді й життя людини. І це крайній, але в деяких ситуаціях єдиний спосіб позбавити пацієнта найтяжчих наслідків захворювань або гострих їх проявів.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Хірургічна стоматологія: навіщо вона і що допомагає лікувати

Оперативне втручання у стоматологічній практиці залишається незамінним та єдиним виходом із ситуації при гострих проявах. Але про екстрені звернення розповімо далі. А зараз – про планове лікування.

До переліку практики хірурга-стоматолога входить видалення зубів, які стали причиною гострого болю, а ступінь їх руйнування досяг критичної точки. Він видаляє так звані зуби мудрості, що становлять загрозу для нормальної роботи щелепно-лицьового апарату. Вони викликають деструктивний вплив на сформовані вікові особливості всієї щелепної системи.

Стоматологія хірургічної спрямованості включає також ряд втручань, що надають лікувальний вплив у випадках, коли потрібні одночасно навички хірурга та знання стоматолога:

 • лікування періодонтиту, остеомієліту та інших різновидів гострих станів запальних процесів у щелепно-лицьовій ділянці;
 • зубовідновлювальні та косметичні маніпуляції щодо відновлення тканин – очищення, закріплення або відновлення форми, фрагментів кісткової та зубної тканини, наприклад, альвеолопластика, пластика ясен, регенеруючі маніпуляції для кісткової частини щелепи, виправлення прикусу та інші;
 • установка імплантатів з корекцією дефектів, відновленням усіх основних функцій щелепно-лицьового механізму – повне або часткове протезування окремих зубів або всього їхнього ряду, а в деяких ситуаціях – цілих фрагментів щелепно-лицьової системи;
 • хірургія на пародонті – тканинах, які обволікають зубний ряд та утримують його, з відновленням природної міцності та функціональності.

Ще один напрямок – видалення доброякісних новоутворень у щелепно-лицьовій ділянці. Такі операції дозволяють контролювати захворювання та рятувати життя людині.

Це не вичерпний перелік лікувальних практик у цьому різновиді хірургії. Але він показує, наскільки необхідно вчасно звернутися до фахівця та попередити небезпечні хвороби та їхнє поширення.

Зубозберігаючі операції

Це особливий напрямок роботи хірурга у стоматологічній практиці. Найважливіша задача стоматолога – якомога повніше зберегти природний зубний ряд, мінімально втручатися в організм, попередити руйнівні процеси. Саме тому особливе місце посідають такі операції, що дозволяють зберегти природний баланс.

Серед таких маніпуляцій є так звані точкові оперативні дії, які дозволяють мінімально втручатися у природний стан організму, але виконувати основну місію – зберегти здоров'я:

 • гемісекція зуба – видалення повністю ураженої інфекцією тканини або її частини, а також частини або повної складової коріння;
 • ампутація кореня – повне видалення кореня з очищенням та підготовкою для встановлення імплантів;
 • коронаро-радикулярна сепарація – очищення між коренями зубів з метою зберегти як коріння, так і зубну тканину.
Dentist is checking up a patient with an ortodental system
Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Як проводять оперативне втручання

Звичайне оперативне втручання – це планова мікрооперація. Перед її призначенням лікар уважно вивчає всі можливі та доступні способи лікування. Проводиться ретельна діагностика з використанням як рентгена, так і різних методів прогнозування стану щелепно-лицьової області та збирання всіх аналізів.

Якщо призначено операцію, пацієнту готують місцеву або загальну анестезію. Далі досвідчені лікарі проводять маніпуляцію, а потім – післяопераційну діагностику та огляд. Ретельний контроль усіх процесів у стоматологічній хірургії дозволяє досягти максимального ефекту за допомогою мінімальних витрат часу пацієнта та лікаря. Інноваційні способи проведення оперативних маніпуляцій дозволяють швидко та безболісно досягти результату: одужання та переходу до відновлювальної терапії.

Екстрене втручання

Є випадки невідкладних операцій: гострий зубний біль чи інші симптоми, що дають показання до невідкладної допомоги. Це можуть бути випадки, пов'язані з високим ризиком швидкого поширення інфекційного ураження. Або, наприклад, з швидко руйнівними, що протікають, і небезпечними змінами в щелепно-лицьовій системі. Тоді медичний персонал готовий негайно прооперувати та усунути небезпеку для здоров'я пацієнта.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Скільки коштує прийом та надання таких послуг

Після проходження консультації у профільного фахівця можна уточнити вартість усіх маніпуляцій та профілактичних, відновлювальних процедур. Можна також дізнатися, скільки коштує послуга стоматолога-хірурга, ціна якої багато в чому залежатиме від складності процедури та матеріалів, що використовуються.

Ціни на хірургію у клініці Сопрано

Безпечне лікування з абсолютним комфортом

 • Видалення однокорінного зуба

  770 грн
 • Видалення багатокореневого зуба

  1270 грн
 • Ускладнене видалення багатокореневого зуба

  1520 грн
 • Видалення восьмого (мудрості) зуба

  1770 грн
 • Ускладнене видалення восьмого (мудрості) зуба

  2590 грн
 • Ускладнене видалення непрорізаного восьмого (мудрості) зуба

  3680 грн
 • Хірургічне подовження коронкової частини (просте)

  1240 грн
 • Хірургічне подовження коронкової частини (складне)

  1760 грн
 • Видалення молочного зуба

  780 грн
 • Резекція верхівки кореня зуба

  11900 грн
 • Ускладнене видалення однокореневого зуба

  930 грн
 • Лазерна корекція ясенного краю (дільниця 1-го зуба)

  750 грн

Видаляємо зуби лише якщо їх не можна врятувати

Запишіться на огляд лікаря-хірурга і дізнайтеся про реальний стан зубів, та ухваліть виважене рішення

Фото зубного импланта
Відгуки

Про нас говорять

Фото клиента
Любовь Боруцька

Ростислав Володимирович дуже оперативно видалив усі чотири 8-ки, цю процедуру мало хто вважає приємною, так от це було на стільки приємно, на скільки...

Фото клиента
Haber Ivan

Три роки тому мені видалили кутовий зуб. Після цього з'явився дискомфорт, коли вживав їжу та й взагалі були неприємні відчуття. Щоб вставити зуб, я почав...

Фото клиента
Степан Шельвах

Дякую чудовому високопрофесійному колективу за максимально якісно і вчасно надані послуги з "порятунку" , в прямому сенсі, моїх зубів...

Ми знаємо, як провести хірургічну операцію безболісно

У стоматологічній клініці Сопрано проводяться всі види хірургічних маніпуляцій, які можна здійснити у клінічних умовах.

Image