Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Головна Послуги Хірургічна стоматологія
Послуга

Хірургічна стоматологія Львів

 • Лікування зубів швидко та безболісно
 • Кваліфіковані спеціалісти
 • За допомогою сучасного обладнання

Отримайте консультацію за телефоном

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Що таке хірургічна стоматологія, і чому це не страшно

Стоматологія може використати ефективні хірургічні методи. Тут хірургія допомагає у тих випадках, коли неінвазивні методи не підходять. І потрібен спосіб зробити вирішальний удар по хворобі. Або просто необхідно терміново попередити розвиток найгірших сценаріїв руйнування зубного ряду, прояви симптомів різних захворювань у дуже болючій формі. Сучасна хірургічна стоматологія допомагає зберегти здоров'я пацієнта. І найголовніше – здебільшого це безболісна, спрямована на порятунок здоров'я медична практика, доступна сьогодні професійним та досвідченим фахівцям.

Коли збиратися на прийом до стоматолога-хірурга

Уточнимо, коли запис на прийом до стоматолога-хірурга життєво важливий. Це гострий біль, явно помітні прояви запальних процесів. Найкращий спосіб – не допускати до такого стану. Але якщо вже так сталося, слід негайно звернутися до лікарів. Боятися хірургічного втручання не варто. Практично у всіх сучасних технологіях хірургії, пов'язані зі стоматологією, використовуються знеболювальні препарати. І не менш суттєво знати – плановий чи екстрений напрямок до експерта у галузі хірургії – це порятунок здоров'я, а іноді й життя людини. І це крайній, але в деяких ситуаціях єдиний спосіб позбавити пацієнта найтяжчих наслідків захворювань або гострих їх проявів.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Хірургічна стоматологія: навіщо вона і що допомагає лікувати

Оперативне втручання у стоматологічній практиці залишається незамінним та єдиним виходом із ситуації при гострих проявах. Але про екстрені звернення розповімо далі. А зараз – про планове лікування.

До переліку практики хірурга-стоматолога входить видалення зубів, які стали причиною гострого болю, а ступінь їх руйнування досяг критичної точки. Він видаляє так звані зуби мудрості, що становлять загрозу для нормальної роботи щелепно-лицьового апарату. Вони викликають деструктивний вплив на сформовані вікові особливості всієї щелепної системи.

Стоматологія хірургічної спрямованості включає також ряд втручань, що надають лікувальний вплив у випадках, коли потрібні одночасно навички хірурга та знання стоматолога:

 • лікування періодонтиту, остеомієліту та інших різновидів гострих станів запальних процесів у щелепно-лицьовій ділянці;
 • зубовідновлювальні та косметичні маніпуляції щодо відновлення тканин – очищення, закріплення або відновлення форми, фрагментів кісткової та зубної тканини, наприклад, альвеолопластика, пластика ясен, регенеруючі маніпуляції для кісткової частини щелепи, виправлення прикусу та інші;
 • установка імплантатів з корекцією дефектів, відновленням усіх основних функцій щелепно-лицьового механізму – повне або часткове протезування окремих зубів або всього їхнього ряду, а в деяких ситуаціях – цілих фрагментів щелепно-лицьової системи;
 • хірургія на пародонті – тканинах, які обволікають зубний ряд та утримують його, з відновленням природної міцності та функціональності.

Ще один напрямок – видалення доброякісних новоутворень у щелепно-лицьовій ділянці. Такі операції дозволяють контролювати захворювання та рятувати життя людині.

Це не вичерпний перелік лікувальних практик у цьому різновиді хірургії. Але він показує, наскільки необхідно вчасно звернутися до фахівця та попередити небезпечні хвороби та їхнє поширення.

Стоматологи хірурги - ЗУБОЗБЕРІГАЮЧІ ОПЕРАЦІЇ

Це особливий напрямок роботи хірурга у стоматологічній практиці. Найважливіша задача стоматолога – якомога повніше зберегти природний зубний ряд, мінімально втручатися в організм, попередити руйнівні процеси. Саме тому особливе місце посідають такі операції, що дозволяють зберегти природний баланс.

Серед таких маніпуляцій є так звані точкові оперативні дії, які дозволяють мінімально втручатися у природний стан організму, але виконувати основну місію – зберегти здоров'я:

 • гемісекція зуба – видалення повністю ураженої інфекцією тканини або її частини, а також частини або повної складової коріння;
 • ампутація кореня – повне видалення кореня з очищенням та підготовкою для встановлення імплантів;
 • коронаро-радикулярна сепарація – очищення між коренями зубів з метою зберегти як коріння, так і зубну тканину.
Dentist is checking up a patient with an ortodental system
Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Як проводять оперативне втручання стоматологи хірурги

Звичайне оперативне втручання – це планова мікрооперація. Перед її призначенням лікар уважно вивчає всі можливі та доступні способи лікування. Проводиться ретельна діагностика з використанням як рентгена, так і різних методів прогнозування стану щелепно-лицьової області та збирання всіх аналізів.

Якщо призначено операцію, пацієнту готують місцеву або загальну анестезію. Далі досвідчені лікарі проводять маніпуляцію, а потім – післяопераційну діагностику та огляд. Ретельний контроль усіх процесів у стоматологічній хірургії дозволяє досягти максимального ефекту за допомогою мінімальних витрат часу пацієнта та лікаря. Інноваційні способи проведення оперативних маніпуляцій дозволяють швидко та безболісно досягти результату: одужання та переходу до відновлювальної терапії.

Екстрене втручання

Є випадки невідкладних операцій: гострий зубний біль чи інші симптоми, що дають показання до невідкладної допомоги. Це можуть бути випадки, пов'язані з високим ризиком швидкого поширення інфекційного ураження. Або, наприклад, з швидко руйнівними, що протікають, і небезпечними змінами в щелепно-лицьовій системі. Тоді медичний персонал готовий негайно прооперувати та усунути небезпеку для здоров'я пацієнта.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Скільки коштує прийом стоматолога хірурга

Після проходження консультації у профільного фахівця можна уточнити вартість усіх маніпуляцій та профілактичних, відновлювальних процедур. Можна також дізнатися, скільки коштує послуга стоматолога-хірурга, ціна якої багато в чому залежатиме від складності процедури та матеріалів, що використовуються.

Хірургічна стоматологія ціна у Львові

Безпечне лікування з абсолютним комфортом

 • Видалення однокорінного зуба

  770 грн
 • Видалення багатокореневого зуба

  1270 грн
 • Ускладнене видалення багатокореневого зуба

  1520 грн
 • Видалення восьмого (мудрості) зуба

  1770 грн
 • Ускладнене видалення восьмого (мудрості) зуба

  2590 грн
 • Ускладнене видалення непрорізаного восьмого (мудрості) зуба

  3680 грн
 • Хірургічне подовження коронкової частини (просте)

  1240 грн
 • Хірургічне подовження коронкової частини (складне)

  1760 грн
 • Видалення молочного зуба

  780 грн
 • Резекція верхівки кореня зуба

  11900 грн
 • Ускладнене видалення однокореневого зуба

  930 грн
 • Лазерна корекція ясенного краю (дільниця 1-го зуба)

  750 грн
Відгуки

Про нас говорять

Любовь Боруцька - стоматологія Soprano
Любовь Боруцька

Ростислав Володимирович дуже оперативно видалив усі чотири 8-ки, цю процедуру мало хто вважає приємною, так от це було на стільки приємно, на скільки...

Haber Ivan - стоматологія Soprano
Haber Ivan

Три роки тому мені видалили кутовий зуб. Після цього з'явився дискомфорт, коли вживав їжу та й взагалі були неприємні відчуття. Щоб вставити зуб, я почав...

Степан Шельвах - стоматологія Soprano
Степан Шельвах

Дякую чудовому високопрофесійному колективу за максимально якісно і вчасно надані послуги з "порятунку" , в прямому сенсі, моїх зубів...

Ми знаємо, як провести хірургічну операцію безболісно

У стоматологічній клініці Сопрано проводяться всі види хірургічних маніпуляцій, які можна здійснити у клінічних умовах.

Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300