Лікування карієсу без болю в клініці Soprano Dental House
Наші лікарі акуратно видалять каріозні ураження, відновлять функціональність зубів та естетичний зовнішній вигляд. Навіть якщо здоровим залишився лише корінь, ми шукатимемо можливість зберегти його та відновити зуб.
- без болю
- 100% гарантія результату
- пломби з якісних сучасних матеріалів
- природна естетична привабливість зубів
Отримайте консультацію за телефоном
Карієс
– це патологічний процес у твердих тканинах зуба, що призводить до їх розм'якшення й утворення дефектів у вигляді порожнин. Патологія розвивається під тривалим впливом несприятливих зовнішніх і внутрішніх факторів. Лікування карієсу починається з візуального огляду у лікаря і детального опису клінічного випадку. Це необхідно на будь-якій стадії захворювання.
Лікування середнього та глибокого карієсу вимагає професійного втручання стоматолога. Якщо карієс зубів ускладнений пульпітом або періодонтитом, спершу потрібно позбутися цієї проблеми. При пульпіті просто видаляється нерв, у разі пародонтиту – проводиться загальне медикаментозне лікування та видалення м'яких та твердих зубних відкладень.
Ви не відчуваєте початок розвитку карієсу, але емаль зубу уже змінює колір. Лікування на цьому етапі проходить найлегше та найдешевше. Стоматолог може обмежитись шліфовкою поверхності та реміналізацією емалі, за допомогою нанесення фторвмісних препаратів.
Може з'явитися підвищена чутливість при взаємодії з холодними, гарячими, солодкими чи кислими продуктами. Руйнування зубу відбувається на рівні емалі. Стоматолог проводить чистку ураженної ділянки,шліфує поверхню, реміналізує емаль та наносить фторомісні препарати.
Ви можете відчувати гострий біль на різноманітні подразники: холод, тепло, кислі чи солодкі продукти. Або коли при чистці зубів “зачіпаєте” проблемний зуб. Біль характеризується зростаючою інтенсивністю. На цьому етапі карієс руйнує емаль і дентин, а в зубі утворюється порожнина. Стоматолог видаляє розм'якшення дентину і лише після цього встановлює пломбу.
Ви можете відчувати спонтанний гострий біль високої інтенсивності, не лише при прийомі їжі. Лікування проходить під дією анестезії, тому пацієнт нічого не відчуває. На першому етапі стоматолог вичищає розмякшений дентин, закладає в ротову порожнину протизапальні препарати і встановлює тимчасову пломбу. Якщо найближчих 2-3 дні пацієнта не хвилює біль, то встановлюється постійна пломбу. Але якщо з'являється біль, то спочатку треби видалити нерв і полікувати канали. Лише тоді можна ставити постійну пломбу.
Якщо карієс запустити, то він може спровокувати супроводжуючі захворювання. Найнебезпечніші з них - пульпіт та періодонтит. Іноді потрібне хірургічне втручання при лікуванні чи видалення зуба.
Особливість в тому, що ви можете відчувати гострий біль навіть на стадії поверхневого карієсу. Крім того, страждає естетика посмішки, що викликає психологічний дискомфорт та напруженість. Треба не тільки вилікувати ураження, але й відновити естетику зубного ряду. Стоматолог клініки Soprano підбере вам відтінок пломби, яка буде непомітною та відновить анатомічну форму переднього зубу.
Зазвичай, пацієнт відвідує стоматолога вже коли починає відчувати зубний біль. Це вже стадія глибокого чи середнього карієсу. Процесс лікування залежить від того, чи можна врятувати пошкоджений зуб чи ні. Якщо зуб зруйнований більше, ніж на 50% то його треба видаляти. Далі відбувається процес імплантації.
Багато спеціалістів рекомендують видаляти зуб мудрості, навіть якщо немає прямих показань. Але кожний випадок індивідуальний, через особливості розташування та будови коріння зуба. Спеціалісти клініки Soprano Dental House проводять успішне лікування карієсу “вісімки” та орієнтуються на конкретну ситуацію пацієнта.
Лікування чи видалення?
Стоматологи львівської клініки Сопрано оцінюють кожну ситуацію індивідуально. Якщо є хоч невелика можливість лікування зуба без видалення – лікар зробить все можливе, щоб його зберегти. Після діагностики ви точно зрозумієте особливість своєї проблеми та спосіб лікування, який вам підійде.
Чи можливо в вашому випадку провести профілактику чи вже потрібне лікування?
На це питання відповість стоматолог, після того, як огляне зуби під мікроскопом. Для запобігання карієсу лікар виконує професійну чистку та проводить відновлення емалі і її мінералізацію
ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ
- Очищення зуба від нальоту та зубного каменю.
- Підбір кольору пломбувального матеріалу під відтінок зубної емалі.
- Місцева анестезія за необхідності.
- Ізоляція зуба за допомогою коффердама.
- Видалення всіх уражених карієсом тканин.
- Формування каріозної порожнини.
- Промивання порожнини струменем повітря і води.
- Медикаментозна обробка каріозної порожнини за допомогою антисептиків для запобігання рецидиву карієсу.
- Протруєння гелем, що містить ортофосфорну кислоту.
- Нанесення адгезиву для більш надійної фіксації пломбувального матеріалу.
- Постановка пломби на зуб: кожен шар пломбувального матеріалу засвічується спеціальною лампою.
- Шліфування та полірування готової пломби.
Ізоляція проблемного зуба від здорових – те, що допомагає провести лікування максимально якісно. Латексне полотно не допускає попадання слини в процесі пломбування, а також захищає пацієнта від попадання агресивних розчинів до ротової порожнини.
За допомогою стоматологічного мікроскопу лікар вивчає приховані порожнини, може виявити проблему на ранніх стадіях чи помітити мікротріщини. Це в 2 рази підвищує якість лікування та забезпечує гарантію результату.
Львівська стоматологія Soprano Dental використовує матеріали останнього покоління. Це дозволяє їсти відразу після пломбування та обрати колір пломби, який з часом не потемніє. За необхідності, лікар може порекомендувати провести мікропротезування.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
АБСОЛЮТНИХ ПРОТИПОКАЗАНЬ НЕ ІСНУЄ. АЛЕ Є ПЕВНІ ФАКТОРИ ДЛЯ ВІДСТРОЧЕННЯ ЛІКУВАННЯ-
Супутні захворювання, що обтяжують лікування
-
Наявність непереносимості лікарських препаратів та матеріалів
-
Неадекватний психоемоційний стан пацієнта перед лікуванням
-
Гострі запаленяя органів та тканин рота
-
Загострення хронічних захворювань, що розвинулося менш ніж за 6 місяців перед візитом до стоматолога
-
Незадовільна гігієна ротової порожнини
Нас найчастіше запитують
Що робити, якщо болить зуб із уже запломбованим каналом?
Можливо, в каналі залишилася частина нерва. Потрібні розпломбування каналів, повторна чистка та якісна герметизація. Більш точно скаже лікар після обстеження. У нашій клініці можна провести повторне якісне лікування.
Чи існує генетична схильність до карієсу?
На жаль, так. Карієсом хворіють навіть діти. Але це не вирок. Навіть зі схильністю до карієсу можна значно покращити стан зубів, якщо правильно доглядати за ними і регулярно відвідувати стоматолога.
Для чого використовується стоматологічний мікроскоп?
Цей апарат просто необхідний, коли: зубні канали мають особливу форму; щось залишилося у каналі й потребує виявлення; немає відгалужень кореневих каналів; у зубі утворені порожнини внаслідок попереднього неправильного лікування.
Боюсь болі під час лікування карієсу, що робити?
При лікуванні лікар використовує анестезію. Якщо у вас є алергія на лідокаїн, стоматолог підбере інший препарат для знеболення. В процесі лікування ви нічого відчувати не будете.
Якщо на передніх зубах сильний карієс?
В такому випадку можуть допомогти вініри або коронки (за необхідності). Кераміка міцніша, вона не тьмяніє і не піддається фарбуванню харчових барвників.
Чи можна лікувати карієс під час вагітності?
Так, можна. Стоматолог підбере максимально комфортний спосіб та технологію лікування. Найкращий період – другий триместр вагітності, з 12 по 24 тиждень.
Чи ефективні зубні пасти або розчини для профілактики карієсу?
Паста та розчини для профілактики карієсу містять іони кальцію в біодоступній формі і при щоденному використанні насичують емаль необхідними мінералами, створюють на поверхні плівку, яка забезпечує проникнення активних компонентів протягом тривалого часу. Але вони не замінюють профілактичний огляд у стоматолога.
До і після лікування карієсу
Лікування карієсу ціна у Львові
-
Анестезія350 грн
-
Лікування поверхневого карієсу2100 грн
-
Лікування середнього карієсу2700 грн
-
Лікування глибокого карієсу3200 грн
-
Керамічна реставрація14500 грн
Чому болить зуб після пломбування?
- Больовий синдром. Може зберігатись 1-2 тижні, після чого зникає. Причини цього - індивідуальна чутливість пацієнта та глибина препарування тканин.
- Розвиток запалення. Треба обов'язково відвідати стоматолога, виявити місце запалення та продовжити лікування.
- Алергія на пломбу. Індивідуальні реакції не можна передбачити. В випадку алергії рекомендуют використати інший матеріал.
Що робить лікар при повторному прийомі для виявлення місця запалення?
- стоматологічний огляд
- оцінює стан пломби
- перевіряє наявність запалення, герметичність пломби чи наявність карієсу під пломбою
- досліджує пульпу
- проводить рентгенодіагностику
Як знизити ризик появи карієсу?
Олена Хрущ
лікар-гігієніст, терапевт
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЛІКАРЯ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ
Іноді, лікар може направити пацієнта до гігієніста. Там Ви отримаєте та освоєте навички правильної гігієни порожнини рота в домашніх умовах. Після закінчення лікування карієсу і пломбування зубів, стоматолог дає пацієнту детальні рекомендації щодо:
- самостійної гігієни порожнини рота,
- термінів контрольних оглядів,
- профілактичних заходів, що запобігають рецидиву захворювання.
Відгуки пацієнтів краще будь-якої реклами
- Стоматолог під мікроскопом визначить проблему.
- Ви отримаєте план лікування, визначите терміни та вартість.
- Якщо ціна вас влаштовує, оформимо договір та зафіксуємо вартість.