Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 8:00-20:00

Сб 10:00-16:00

Надійна сучасна львівська стоматологія
+38 096 75 55 100
Виправлення прикусу

Встановлення металевих брекет-систем у стоматології Сопрано. 100% гарантія виправлення прикусу у дорослих та дітей

Хоча сьогодні існує багато ортодонтичних конструкцій, але металеві брекети вважаються найбільш ефективними та надійними

 • візуалізація результату до початку лікування
 • вирівнювання зубів та виправлення прикусу за допомогою металевих брекет-систем
 • чесна ціна без накруток та додаткових платежів
 • видимий результат вже за 6 місяців
 • підтримка фахівцем на кожному етапі лікування

Отримайте консультацію за телефоном

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Металеві брекет-системи – ефективний спосіб виправлення нерівних зубів та патологій прикусу

Основна перевага – відновлення прикусу за найкоротший час. Конкретний термін залежить від дефекту та визначається лікарем індивідуально.

Принцип дії простий. Металева дуга поєднується із зубами та брекетами. Повертаючись у початковий стан, вона захоплює за собою зуби і ставить їх на потрібне місце.

Переваги металевих брекетів

 • Icon
  Мінімальні обмеження

  З ними можна вживати тверді продукти та не боятися, що їжа з напоями зафарбує брекети.

 • Icon
  Результативність

  За порівняно невеликий термін ви виправите будь-які, навіть найскладніші, дефекти прикусу

 • Icon
  Доступність

  Завдяки невисокій ціні та універсальності, вони підходять майже всім пацієнтам, незалежно від статі та віку

Види металевих брекетів
Tab image
Вестибулярні

Через те, що кріплять їх на видимому боці, страждає естетичний фактор. Але є і суттєвий плюс – вони прості у догляді та не псують дикцію. На початкових етапах системи можуть викликати дискомфорт або подразнення слизової оболонки, яке швидко проходить.

Tab image
Лінгвальні

Цю систему встановлюють на внутрішній бік щелепи. Завдяки цьому лікареві та пацієнтові легше стежити за переміщенням зубів. За ефективністю вони стоять в одному ряду з вестибулярними системами, які кріпляться до передньої поверхні щелепи. Крім того, не вимагають такого ретельного догляду, як керамічні або сапфірові брекети.

Tab image
Лігатурні

Свою назву отримали завдяки лігатурі. Це така силіконова гумка або дротик із металу. На кожному брекеті є пази та крила. Щоб поєднати всі елементи системи, за них чіпляється лігатура. Завдяки нестандартним кольорам, така брекет-система набула популярності серед підлітків.

Tab image
Самолігуючі

Замок на пластині регулює силу натягу брекетів. Тиск виходить плавний і дозволяє знизити час адаптації. Лікаря потрібно відвідувати набагато рідше.

Які системи обрати: лігатурні чи самолігуючі?

За параметрами швидкості лікування або зручності, у фаворитах самолігуючі системи з металу. Їх ціна значно вища за класичні лігатурні варіанти брекет-систем. Якщо ви хочете поєднати бюджетне рішення та непомітність, можна використати і останній варіант.
Profile image

Юрій Стеців

ортодонт, головний лікар

Мінуси брекетів

 • Icon
  Естетичність

  Не всі системи брекетів можна сховати від поглядів оточуючих

 • Icon
  Алергія

  Є 0,1% пацієнтів, які страждають алергією на сплави металів

 • Icon
  Травматизація

  Якщо ви займаєтесь активним спортом, брекети можуть пошкодити внутрішню поверхню губ/щік

Дотримуйтесь рекомендацій лікаря-ортодонта

При виборі конструкції варто покладатися на пораду лікаря-ортодонта. Він проведе діагностику та порекомендує ефективний для вас вид брекетів.

Фото зубного импланта
Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Як доглядати за металевими брекетами?

 1. На період адаптації рекомендують вживати більш м'якшу їжу.
 2. Відмовтеся від гарячих або холодних напоїв та продуктів.
 3. Обережно проводьте гігієну порожнини рота. Занадто високий тиск може спричинити дискомфорт.

Через 1-2 тижні можна поступово повернутися до звичного раціону та способу харчування. Головне – приділяти багато часу гігієні рота і робити це після кожного прийому їжі. Відмовтеся від надто твердих продуктів та вчасно приходьте на стоматологічні огляди до ортодонта.

Металеві чи керамічні брекети: які краще?

Найкращою є та система, яка дозволяє досягти лікувального ефекту та одночасно задовольнити естетичні побажання пацієнта. Якщо на перший план виходить краса посмішки і немає протипоказань, обирайте керамічні. Якщо ж у вас серйозна патологія прикусу, ви займаєтеся активними видами спорту або обмежені в бюджеті — вам однозначно підійдуть брекети з металу.
Profile image

Петришин Соломія

ортодонт

Етапи встановлення металевих брекетів
Tab image
Первинна консультація

Лікар оглядає порожнину рота, ставить діагноз, розробляє план лікування та встановлення брекет-системи. Зазвичай використовують кілька методів: комп'ютерне дослідження, моделювання змикання щелеп та інші. Після отримання результатів лікар прописує план і терміни лікування, точки кріплення для брекетів і переміщення зубів.

Tab image
Санація порожнини рота

Лікар проводить чистку зубів від нальоту, видаляє зубний камінь, лікує хворі зуби та карієс.

Tab image
Встановлення брекетів

Залежно від способу, який використовуватиме лікар, відрізняється і тривалість установки. При прямому методі пластини встановлюються на кожен зуб. Вони з'єднуються дугою, до якої кріпляться лігатури або клямки. Процедура проходить протягом 2-х годин. Якщо лікар використовує непрямий метод, то брекет-систему встановлюють на один зубний ряд. Цей процес займатиме 1 годину.

Tab image
Контроль та корекція

Ортодонт контролює процес переміщення зубів та коригує силу напруги дуг. Для лігатурних конструкцій це потрібно робити один раз на місяць. Для безлігатурних конструкцій – 1 раз на 2 місяці.

Tab image
Завершення лікування

Після отримання результату брекети знімають, проводять чищення зубів та їх ремінералізацію. Як правило, лікар прописує носіння ретейнерів, які зафіксують результат.

Неправильний прикус можна виправити

Чим раніше розпочати лікування, тим легше досягти позитивного результату. Сучасна стоматологія має у своєму розпорядженні кілька методів лікування патологій прикусу, проте перевірений часом традиційний метод використання металевих брекет-систем залишається одним із найбільш популярних та ефективних.

Фото зубного импланта

Які фактори впливають на вартість лікування?

1. Об'єм робіт перед встановленням брекетів:

 • чистка зубів;
 • лікування карієсу;
 • установка пломб;
 • видалення зубів, якщо є необхідність.

2. Вартість брекетів

Пацієнт спільно з лікарем визначає тип брекетів та матеріал для виготовлення. Їх підбір залежить від побажань пацієнта, рекомендацій ортодонта та конкретного випадку.

3. Послуги ортодонта

Лікар розраховує орієнтовну вартість вирівнювання прикусу та зубів, до якої входить вартість знімків та регулярних консультацій, встановлення брекетів, зняття системи та ціна ретейнера.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system
Результати

Зуби до і після брекетів

До Після Металеві брекети
demo img demo img
До Після Брекети
demo img demo img
До Після Брекети
demo img demo img

Запитання, які ставлять наші пацієнти

Чи можна ставити брекети у підлітковому віці?

Так, у цьому віці установка вважається оптимальною. Усі постійні зуби прорізалися, а організм перебуває в активній фазі зростання. Але багато дефектів можна виправити і у дорослих.

Ви обточуєте зуби для встановлення брекетів?

Ні, системи не травмують емаль ні під час лікування, ні після зняття. Щоб зафіксувати брекети використовують адгезив. Деякі пластини йдуть уже з клеєм чи спеціальними речовинами, які зміцнюють емаль.

Що включає активація брекетів?

Активація – це процес корекції, який проводять 1 раз на 1,5 – 2 місяці. Частота залежить від використовуваної брекет-системи. Сюди включають заміну лігатур, зміну чи корекцію форми дуги.

Чи боляче знімати брекети?

Процес трудомісткий і на одну щелепу може піти 1 – 1,5 години. Іноді лікар поділяє це на 2 прийоми, щоб одразу провести чистку зубів. Але процедура абсолютно безболісна.

Звідки беруться білі плями після зняття брекетів?

Наявність білих плям свідчить про пігментацію та початкове руйнування зубної емалі. Вони з'являються або під час носки, або після зняття брекетів. Причина їх появи – погана гігієна та скупчення зубного нальоту.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Давайте ми проконсультуємо

Переваги стоматології Сопрано

Фахівці підберуть тип брекетів, що вирівняє ваш прикус
 • Icon
  Надійність

  Лікарі працюють на найкращих матеріалах високої міцності. Це виключає поломки брекетів та дозволяє носити їх весь період лікування

 • Icon
  Эффективність

  Металеві брекети дозволяють вирівняти зуби в оптимальні терміни

 • Icon
  Чесні ціни

  На першій консультації лікар визначає кінцеву вартість, яка не змінюється у процесі лікування

Зробіть перший крок до своєї рівної посмішки та правильного прикусу
У львівській стоматології Soprano є все необхідне для цього: сучасне обладнання, якісні брекет-системи та досвідчені ортодонти

Запишіться на діагностичний прийом. До нього входить:

 • огляд лікаря;
 • підбір брекет-системи;
 • складання плану лікування.
Image

Fatal error: Uncaught TypeError: fclose(): Argument #1 ($stream) must be of type resource, bool given in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php:2300 Stack trace: #0 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2300): fclose(false) #1 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php(2060): wp_cache_get_ob('<!DOCTYPE html>...') #2 [internal function]: wp_cache_ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/functions.php(5219): ob_end_flush() #4 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #5 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/plugin.php(474): WP_Hook->do_action(Array) #7 /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-includes/load.php(1100): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /var/www/ch4b70f67a/www/sopranodental.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 2300