Львів,
вул. І. Рутковича, 11а

Пн-Пт 9:00-20:00

Сб-Нед 10:00-16:00

Головна Послуги Протезування зубів
Послуга

Протезування зубів

Протезування зубів у Львові

З роками стає все складніше зберегти власні зуби. На їх стан впливають погіршення кровопостачання ясен, неправильна щоденна гігієна, шкідливі звички, раціон і багато іншого. В результаті стан зубів погіршується, а захворювання зубів і ясен, в свою чергу, призводять до втрати зубів. Хороша новина в тому, що відновити зуби можна в будь-якому віці – сучасні методи протезування дозволяють повернути, як жувальну функцію, так і можливість посміхатися.

Що представляє собою сучасне протезування зубів?

Протезування – це метод відновлення зубів при їх частковій або повній відсутності. Відновленням ушкоджених або відсутніх зубів займається стоматолог-ортопед. Існує три види протезування: незнімне, знімне і комбіноване. Розгляньмо коротко кожен з них.

  • Незнімне протезування. Мова йде про остаточну фіксацію ортопедичної конструкції в порожнині рота і її подальше постійне носіння. До незнімних протезів відносять імпланти, коронки, мостовидні протези, вкладки з якісних пломбувальних матеріалів і вініри. Два останні різновиди протезів актуальні для пацієнтів, які не повністю втратили зуби, але зіткнулися зі зміною їх кольору або руйнуванням.
  • Знімне протезування. Даний вид протезування включає в себе установку повністю або частково зйомних конструкцій. Перші актуальні при повній відсутності зубів. Умовно зйомне протезування представлено мостовидними протезами з телескопічною або замковою фіксацією, що дозволяє зняти конструкцію на короткий час (наприклад, для її очищення). Його використовують при значних дефектах зубного ряду. Також воно більш доступне по ціні.
  • Комбіноване протезування. В даному випадку протезування здійснюється за допомогою конструкцій, які об'єднують в собі елементи знімних та незнімних протезів. Комбінований протез складається з незнімної частини, яка фіксується на опорних зубах або на імплантатах, і знімної частини – безпосередньо протез. Обидві частини міцно з'єднуються один з одним за допомогою спеціальних замкових кріплень.

Чому важливо якомога швидше встановити зубні протези?

Необхідність установки протезів може виникнути не лише через несвоєчасне лікування, іноді воно є наслідком травм або природного процесу старіння. Незалежно від причини поставити протези рекомендується якомога швидше, оскільки в іншому випадку активізуються атрофічні зміни кістки щелепи, а за ними слідує поступове зміщення зубного ряду. В кінці кінців це призведе до порушення прикусу, дикції, жувальної функції та інших стоматологічних проблем.

Без протезування можна обійтись, але лише якщо ви звернетесь до стоматолога тоді, коли зуб тільки починає турбувати. Тому не відтягуйте запис на консультацію у клініку Soprano.

Dentist is checking up a patient with an ortodental system

Коли необхідне протезування зубів?

Втрата навіть одного зуба з часом призводить до наслідків, від яких страждає не тільки зубний ряд, але і організм в цілому. Тому, якщо зуб неможливо зберегти, то протезування однозначно необхідне. Дана процедура рекомендована:

  • при значному стиранні зубів;
  • при відсутності значної частини коронки зуба;
  • коли неможливо відновити зуб реставрацією;
  • коли зуби повністю відсутні.

В клініці Soprano ви зможете відновити один, декілька, чи навіть всі відсутні зуби. Головне в цій ситуації – своєчасне звернення до фахівця, професійна діагностика, правильно обраний метод протезування і негайне лікування. Ціна протезування залежить від типу протеза, матеріалу, з якого він зроблений, а також від вартості робіт з виготовлення та встановлення конструкції.

Отримати консультацію

Запишіться Вже зараз на безкоштовний
огляд та консультацію

  • Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор і проконсультує Вас з умовами і вартості лікування, підбере лікаря і запише Вас на прийом;
  • Консультація триватиме всього 30-40 хвилин.
Image